• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KAROLINA182: zkus v nejakem systemovem skinu
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    chm...
    NYX
    NYX --- ---
    KEITHHSTER: no nejak asi potvrdis, ze to jmeno jsi dopsal a presouvas se do dalsiho pole, tak jestli tim ten formular neodesles
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne, tohle na sobe nezavisi - to pamatovani si jen nastavi jinak expiraci cookies, nyx o tom vlastne ani nevi.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NYX: jakmile zadám jmeno tak se to nacte znovu . předtim to nebylo , ja se jen ptal proc , jinak mi to neva ... )
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Takze kdyz clovek zaskrtne, aby si ho nyx nepamatoval, odhlasi ho klasicky po par hodinach?
    NYX
    NYX --- ---
    KEITHHSTER: o tom nic nevim :) neodesle ten browser stranku, kdyz skaces pryc z toho pole? nic jineho me nenapada...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA: super, díky za návod...

    TUILE: aha.. ttj.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj taky se zeptám , používám dost mobilní verzi ..
    když se nyní přihlašuju - tak když zadám jméno (nick) tak se stránka znova načte jakoby to čekovalo ten nick jestli existuje . předtim to nebylo a ptám se WTF ? :))
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: mesic to je protoze u loginu pribyla moznost, aby si te to pamatovalo.

    kazdopadne logout zrusi prihlaseni vsude, nejen na pocitaci, kde se odhlasujes, tj. i kdyz se nekde zapomenes odhlasit, mas moznost to napravit odjinud.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TUILE:
    6 hodin mi prislo malo ale pokuid si nedelas prdel a je to fakt nmesic tak potes koste :o)

    IMO idealni doba je dme mne 10h (vecer juknu na nyx, spat, nejake cestovani do prace a v praci relog)


    HAWLIS:
    me to naopak potesilo... a pokud ti to nejak zasadneji vadi tak se asi fakt nauc odhlasovat ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: je tu na to super featura, takova ta ikonka s klicem vpravo nahore
    TUILE
    TUILE --- ---
    HAWLIS: doba necinnosti, po ktery je pozadovani prihlaseni se protahla na mesic.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotazek... poslednich par dni, kdyz necham nyx otevrenej pres noc nebo proste kdyz jsem dyl pryc, tak po navratu k pc to po me nechce znovu prihlaseni..
    to je nejaka centralni zmena, nebo chyba na mem prijimaci? snad se tu uz neresilo, nemam silu tedko moc cist historii...
    osobne muzu rict, ze jsem docela ocenoval, ze nyx po nekolika hodinach necinnosti vyzadoval znovuprihlaseni.
    NYX
    NYX --- ---
    vim, ze byl nejaky problem v MSIE7 s tim bocnim panelem v poste, tak jsem se na to sel podivat a ted mi to funguje spravne (aniz bych cokoliv zmenil)...tak to zatim necham zapnute a kdyby to nekomu zase blbnulo, tak at to nejak popise kdy a co presne se deje, idealne posle screenshot apod...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Poslednich par dni mi prijde ze ukladani POSTu trva strasne dlouho. Prokliky kamkoliv v pohode ale ukladani je obcas peklo. Obcas se stane (nemusi to souviset), ze se drive o ulozeni dozvim hlasenim od COMETu nez tim ze se mi reloadne stranka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    to je myslim i OK napad...

    stacila by podminka ze je to souvisla konverzace mezi X a Y a je provedena pres to online okynko... :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NYX: aha, pomohlo, dik :-) obrazek smaznu at to tu nestipe do oci
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: zkus vymazat cache prohlizece
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: ok, zkusil jsem ted udelat drobnou zmenu, dej vedet, jestli to bude ok
    TUILE
    TUILE --- ---
    (jen tak z vytrvalosti hlasim, ze napisy sice zmizely, nicmene RT funkce se stale chovaji stejne jako predtim - tj. nekdy jo, nekdy ne a zatim sem v tom stale nevykoukala nejakej system)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam