• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FANAE
    FANAE --- ---
    NYX: Aha, opět děkuji, nevšimla jsem si a nenapadlo mě to :))
    NYX
    NYX --- ---
    FANAE: nemas tam zakaz zapisu?
    FANAE
    FANAE --- ---
    Zmizely palečky v auditkách s fotkama?

    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: mne to dela mozilla i chrome a na dvou ruznych pocitacich...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    me to neco hlasivalo v opere... ...nyx samozrejmje oznacil chybu za chybuz opery a ja to prestal pouzivat
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: nyxdroid se prihlasuje sam za sebe znovu, tj. si vytvori novou session, ne? pokud mu v tom chces zabranit, tak ho proste vypni nebo si zmen heslo.

    casem tohle pujde resit jinak.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jak se da odhlasit z nyxu vsechny session? konkretne ten nyxdroid klient na cizim telefonu? logout nefunguje ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    prosimvas, je tu jeste krome me nekdo, kdo ma problemy s sslkem - hlasi to problem s certifikatem?
    NYX
    NYX --- ---
    KAROLINA182: zkus v nejakem systemovem skinu
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    chm...
    NYX
    NYX --- ---
    KEITHHSTER: no nejak asi potvrdis, ze to jmeno jsi dopsal a presouvas se do dalsiho pole, tak jestli tim ten formular neodesles
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne, tohle na sobe nezavisi - to pamatovani si jen nastavi jinak expiraci cookies, nyx o tom vlastne ani nevi.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    NYX: jakmile zadám jmeno tak se to nacte znovu . předtim to nebylo , ja se jen ptal proc , jinak mi to neva ... )
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Takze kdyz clovek zaskrtne, aby si ho nyx nepamatoval, odhlasi ho klasicky po par hodinach?
    NYX
    NYX --- ---
    KEITHHSTER: o tom nic nevim :) neodesle ten browser stranku, kdyz skaces pryc z toho pole? nic jineho me nenapada...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA: super, díky za návod...

    TUILE: aha.. ttj.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ahoj taky se zeptám , používám dost mobilní verzi ..
    když se nyní přihlašuju - tak když zadám jméno (nick) tak se stránka znova načte jakoby to čekovalo ten nick jestli existuje . předtim to nebylo a ptám se WTF ? :))
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: mesic to je protoze u loginu pribyla moznost, aby si te to pamatovalo.

    kazdopadne logout zrusi prihlaseni vsude, nejen na pocitaci, kde se odhlasujes, tj. i kdyz se nekde zapomenes odhlasit, mas moznost to napravit odjinud.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TUILE:
    6 hodin mi prislo malo ale pokuid si nedelas prdel a je to fakt nmesic tak potes koste :o)

    IMO idealni doba je dme mne 10h (vecer juknu na nyx, spat, nejake cestovani do prace a v praci relog)


    HAWLIS:
    me to naopak potesilo... a pokud ti to nejak zasadneji vadi tak se asi fakt nauc odhlasovat ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: je tu na to super featura, takova ta ikonka s klicem vpravo nahore
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam