• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: tak clovek vzdy muze zahlasovat, zobrazit a hlas zase zrusit :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HADIAK: Nic se nedozvis, jen pokud je pocet plusu a minusu vyrovnany.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V premiovce vidim i ty kurvy, kterym se nelibi moje prispevky ! :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HADIAK: je
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HARALD: jeden do plusu, dva do minusu a nedozvies sa info, lebo "-" nie je rozklikavatelne. ci je?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    HARALD: aha super dik :]]

    kdyby to ukazovalo i kdo hlasoval negativne tak si tu premiovku snad i koupim :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    PUEBLO: Informace se zobrazí když rozklikneš číslo s aktuálním stavem. Standardně vidíš počet pozitivně reagujících. Negativně hlasuje rozdíl.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    jenom takovy napad, sorry jestli to uz bylo ale zkousel sem par kombinaci filtru a nic ;]]

    neslo by zobrazovat u hodnoceni prispevku oboji? plusy i minusy?

    ono treba po par dnech ma prispevek +4 ale neznamena to ze by se to libilo jen 4 lidem ale treba ze 36 lidi dalo minus a 40 plus...

    pro prehled kolik lidi prispevek zaujal at uz negativne nebo pozitivne natolik aby palec dali nahoru nebo dolu :]]
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak jsem zjistil, ze to vynuceni zobrazeni zahlavi v klubu bych taky vyuzil :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TOM_HOST: Me dnes celej den nyx odhlasuje pro zmenu bez zadny hlasky, nic jako ze by se zmenila IP, proste, jsem zpet na login page...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    tak ja uz nevim ...

    ten ip check mi funguje nak divne ... mam ho vypnuty v nastaveni a stejne prolizam kluby a jednou za cas me to hodi na login ze se mi zmenila ip ... nesmysl ... navic vsechny kompy vc founu mam na jedne wifine ... to kontroluje i interni ip? a proc to kontroluje kdyz to mam vypnute? ... zas neco delam blbe urcite :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: To je skoda.
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: jo, tohle se menilo. jinak nez zrusenim ignoru to ted asi nejde.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Měl jsem za to, že když mám uživatele v ignore, po kliknutí na odkaz, odkazující na jeho příspěvek, se mi přeci jen zobrazil.

    Ale teď mi to píše "Odkazovaný příspěvek už není v databázi", přitom tam příspěvek přesto je (když si dotyčného odignoruji, tak příspěvek vidím). Systémový skin nemám, ale to by snad nemělo mít vliv.

    A existuje tedy způsob, jak si prohlédnout příspěvek ignorovaného, aniž bych si to musel v nastavení přepínat?

    A nešla by ta hláška případně nějak přepsat, aby nemátla?
    TUILE
    TUILE --- ---
    k tomu zmizeni palecku me napada jedna drobnost.
    kdyz pak clovek nacita novy prispevky pres rt funkci a nerefresuje celou diskuzi, v tech nove zobrazenejch prispevcich jsou palecky videt (ale sou neaktivni).
    ne ze b me to nejak trapilo, jen sem si toho jednou vsimla, kdyz sem nahodou taky nekde mela ro :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    NYX: Aha, opět děkuji, nevšimla jsem si a nenapadlo mě to :))
    NYX
    NYX --- ---
    FANAE: nemas tam zakaz zapisu?
    FANAE
    FANAE --- ---
    Zmizely palečky v auditkách s fotkama?

    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: mne to dela mozilla i chrome a na dvou ruznych pocitacich...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AETHER:
    me to neco hlasivalo v opere... ...nyx samozrejmje oznacil chybu za chybuz opery a ja to prestal pouzivat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam