• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEW_ER:
    me to takto prijde divne... ale pravda ze ja do nejakych anketnich auditek nechodim no :o)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Treba

    {flag}{type} [{query}]

    Kde
    flag: nejaky znak, kterym se vymezuje ten filtr, neco jako @ u hledani lidi, treba $
    type: typ prispevku, neco jako text|poll|poll1d|poll2d|diceroll
    query: prispevky obsahujici text, nepovinne

    Priklad by vypadal potom jako treba

    $poll - fitr na ankety
    $poll hledany vyraz - pro vyhledavani v anketach
    $text - vypise jen normalni prispevky
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Existuje/nesel by implementovat filtr podle typu prispevku? Jde mi hlavne o ankety.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Nojo, pátek :-( A částečnou omluvou mi budiž, že nejsnazší zkoušení bylo hned tady, takže jsem chodil radši napřed do minulosti, abych se nerozplácl o zeď.
    NYX
    NYX --- ---
    zkratka < a > nacita prispevky za krajnim zobrazenym, z toho se to da odvodit.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ja prece psal, ze mas jit nejdriv do budoucnosti a teprve pak zpatky do minulosti, ne? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Poslední kombinace, co mě nenapadla, dík. Teda, funguje to tak napůl: když si dám wu od příspěvku X (začínající teda dole X-9), zvednu řekněme na 30 a jdu do minulosti, tak dostanu X-10 nahoře až X-39 dole; návratem zpátky jsem na X-9 dole až X+20 nahoře. Ale když na začátku počítám s příslušným offsetem, tak to vyjde.

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: no teoreticky asi muzes z wu zmenit pocet a jit pres < a pak zpatky na > a mel bys jich tam pak videt vic. zkus a dej vedet, jestli to funguje.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Jde v (neprémiovém) interfacu Nyxu zkombinovat výpis na jedné stránce určitého zadaného počtu (vyššího než 10) příspěvků od nějakého konkrétního v minulosti (jako to umožňoval třeba Lopuch kombinací parametrů num a from/to)? Když si ve formuláři změním počet, začnu stránkovat od současnosti, při kliknutí na permalink příspěvku (URL s parametrem wu) jsem zpátky na 10. Když si naopak na stránce permalinku změním číslo pro stránkování, jsem hozen na nejnovější.
    TUILE
    TUILE --- ---
    zajimavej bug.
    v prispevku [ BLOODRAT @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ] odpovida autor na post pod nim, prizemz na tom postu pod nim neni vedle palecku ^
    TUILE
    TUILE --- ---
    neslo by v klubech udelat neco podobnyho jako v poste - takovou listu s tim, kdo prispival jako posledni?

    duvod: casto zpetne hledam prispevek nekoho, kdo vim, ze nedavno prispival, ale pod gaychatem dvou id se tenhle prispevek propadl nekam do neznama. presne id si nepamatuju, takze @xxx pouzit nemuzu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mit nejake spesl pravidlo pro proflaknute sluzby? vimeo, YT, ...
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: to zpracovat prvni tri je imho spatne reseni, ten limit je tam mimo jine proto, aby to neprekladalo treba odkazy na rapidshare apod, kde by to byl nesmysl i u prvnich tri z XX apod.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: navrhni barvu :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    a pak poznamka, nemohla by ta cervena byt v dark skinu svetlejsi? myslim tedy systemove, sam sito klidne muzu upravit, ale urcite to vadi i dalsim lidem...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Neco se rozbilo v CSS, nebot pole s reminders v poste se zacalo v systemovem tmavem skinu zobrazovat se zlutym pozadim.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NYX: No a neslo by to treba nastavit aspon na ty 3 nebo v idealnim pripade na 5?
    Nebo aspon aby prvni 3 odkazy system zpracoval a zbytek ne - ted to nezpracuje zadny :(
    BTW je mozne vlozit embed video napriklad z yt i jinym zpusobem nez takto automaticky?
    NYX
    NYX --- ---
    aby se to nesnazilo treba doplnovat title k desitkam odkazu na rapidshare apod :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: nesmi tam byt tech linku moc - mozna 3 a vic uz to neprevadi
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Omlouvam se, pokud uz se na to nekdo ptal, ale dotaz na tohle tema jsem tady nenasel.

    Existuji nejaka presna pravidla pro vkladani youtube videi na nyx tak, aby vzdy byly embed i s titlem? A nejde jen o videa.

    Ptam se proto, ze nekdy mi to funguje, jindy ne.
    Treba v [ ZELGARIS @ indie hry - hrajeme levně a hlavně originálně ] vse funguje, jak ma, a vytvoril se nad obema odkazy title (a v pripade youtube je video embed).
    Zatimco v [ ZELGARIS @ indie hry - hrajeme levně a hlavně originálně ] to proste nefunguje.

    Diky
    NYX
    NYX --- ---
    PANTARIL: tak to holt nekdo blbe nastavil / upravil nebo tak neco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam