• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KOC256: "a pokud by se u obrazku udaval atribut height" -- tohle samotny je jeste vetsi problem nez ten, kterej to ma resit...

    jediny opravdovy reseni je konecne systemove otocit poradi prispevku, ale to je bitva, kterou uz jsme jednou prohrali .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to ne ale napriklad ja mam 90% klubu kde se obrazky uplne masivne nepastuji... a pokud by se u obrazku udaval atribut height tak to misto bude pro neho rezervovane.... a to uz by to resilo ne?

    Proste to nechces udelat a hledas duvody proc to nejde nebo je to spatne... ale zatim jsme neprisli na zadny neresitelny problem...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to stale neresi to pomale nacitani obrazku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    1/ muze to byt na volbu
    2/ jiste muze byt podminka ze pokud se zmeni zahlavi tak se neskace :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ani ne. ja skutecne nevim, v kolika procentech pripadu lidi skutecne dolu skacou a vse poctive ctou...ja casto vlezu do klubu jen abych zjistil, ze ten flame pokracuje a jdu zase pryc :) nebo jen prectu poslednich par prispevku, protoze to je spis Q&A forum a nema smysl si procitat jiz vyresene dotazy. nebo je posloupnost zcela irelevantni (galerie apod.) a je jedno, jak to ctu. nebo jdu rovnou polozit dotaz a vlastne me vubec nezajima, co se tam doted psalo...atd.

    tj. muze byt spousta duvodu, proc to skakani muze byt naopak spatne.

    a ted me jeste napadl mozna nejdulezitejsi duvod - zmenilo se zahlavi a skokem dolu by to clovek uplne prehlednul :)

    VON_GILOTINE: ale to bude problem i s tim automatickym skakanim dolu, ne? bud se skoci hned nebo se bude cekat na naceteni obrazku a bude to skakat kdyz uz clovek bude treba scrollovat rucne a jen ho to zmate.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked si to pretlacite, nech to je hlavne volitelne...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    taky je ten end potreba mackat xkrat za sebou nez se nactou vsechny obrazky. a to mluvime i o silnych pripojenich v kancelarich. therefore prakticke asi stejne jako nonstop skrolovani
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    NYX: No asi jo (nikdy sem to tak nezkouaml) jen sem si ted nejak uvedomil ze me to rolovani trochu sere (zvlast kdyz si tim treba ocima rychle projedu pulku toho obsahu a uz vim co me ceka :D

    Jinak jeste jsem si vsiml, ze kdyz mam nekoho v ignoraci a on hodi nejakej prispevek tak mi to v seznamu sviti "+1" a kdyz kliknu tak tam nic neni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    A to ti fakt neprijde jako pakarna nutit na vetsinu kliku (co jineho se zde dela nez brouzda mezi kluby) musi nasledovat nejake rolovani ci klikani na klavesnici?
    NYX
    NYX --- ---
    HUGGI: se nacita vzdy neprectene + 5, ne? min 10, max 100...pokud to nemas nastavene jinak, coz jde jen v premiovce.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    NYX: Tak end funguje v pripade, ze tech neprectenejch je tolik, ze jsou az dolu..kdyz zacinaj nekde v pulce tak ne :D
    NYX
    NYX --- ---
    HUGGI: end na klavesnici nestaci? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HUGGI:
    jsem pro i kdyby to mělo být volitelné a nebo jen pro prémijáky... ale přijde mi nesmyslný automatický postup kdy vlezu do klubu a roluji k poslednímu nepřečtenému příspěvku...
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    neslo by vyuzivat kotvu/primej odkaz/ na posledni prectenej prispevek pri vstupu do klubu? - priklad otevru klub se 100neprectenejch a musim sjet dolu, kotva by me tam poslala rovnou s nacteni..a jelikoz prispevky maj vlastni id, nemel by to bejt problem..:)

    //pokud uz se na to nekdo ptal tak pardon..narychlo sem to tu nedohledal..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Asi jsem objevil Ameriku, ale koukám že už "nelze přidat sebe sama" do přátel.. no tak nic no jdu se začít nepřátelit. :)
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: jo, zkontroloval jsem to a práva tam mám :) tak už je mi to jasný, díky
    NYX
    NYX --- ---
    SITH: nehrabal. neni to tim, ze v danem klubu mas moznost mazat?
    SITH
    SITH --- ---
    ahoj, hrabal se někdo v nastaveních pro ignorace? od rána mi nefunguje moje nastavení ignorace pro všechny id které jsem si nastavil....
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: krome toho, co je v informacich pri registraci nic dalsiho neni
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: jo to jsem si řekl hned jak jsem tohle poslal, že tam nemusí bejt img src z fb.com..

    každopádně, nějaká formální privacy policy existuje?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: zrovna to sdileci tlacitko by predavat nic nemelo (narozdil od G+ tlacitka na stejnem miste). mam v planu to predelat na ten dvojklikovy system, ktery tomu zamezi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam