• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: ono by to teda slo snadno, stacilo by dat na body ID diskuze a pak si to v CSS posefovat dle prani, ale mam dojem, ze takovou zhovadilost netreba realizovat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: no muze si vzdycky prez vleznutim do klubu zmenit skin v nastaveni a pak zpatky "0
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: heh, tak na to zapomen, to nejde a nepujde
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: ja jedu na forestu, ale oba by mely bejt stejny. nerozumim tvy pripomince. nemas zapnuty fixni menu?

    a tim jsem nechtel rict, ze mas pouzivat muj skin, ale ze si to muzes upravit ve svem vlastnim skinu .)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    anebo by bylo lepší, kdybych si mohla vybrat v jaký diskuzi plusy jo a v jaký ne......
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRALIK: http://kralik.kbx.cz/nyx/skins/dark/ .) teda doufám, že to je on, nejvyšší lišta mi scrollováním nemizí
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: skin
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    chtěla bych se zeptat, jestli by nešlo skrevat i plusy a mínusy, otravujou mě
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: konecne jsem u compu, vypada to takhle:

    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    ad tohle: VECTOR
    Nesla by udelat sprava pripojeni, jako je to na fb? Ted jsem to otevrel a s hruzou zjistil, ze jsem natrvalo lognutej z TRINACTI mist.. A samozrejme se da kazdy to prihlaseni killnout - zobrazuje se tam klient a misto, odkud to je, takze neni problem si najit to spravny, ktery chce clovek ukoncit..
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    KEJML: přesně tak jsem to taky používal....

    Nehledě na to, že default timeout tam taky nějakej je - takže tě to časem tak jako tak odhlásí...

    přijde mi to už dost "přitažený za vlasy" aby mi chodilo upozornění v době kdy na tom nyxu ještě opravdu jsem - jen jsem si dovolil dlouho nenapsat ?!?

    KEJML
    KEJML --- ---
    No mně se upřímně víc líbil model s "chybou". Pak jsem fungoval stylem chci upozornění - odhlašuju, nechci upozornění - neodhlašuju.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    STEMBUS: Ale pak se stane, ze se clovek neodhlasi, pripadne necha doma zaplej nyx v prohlizeci a stejne potrebuje upozorneni, ja myslim, ze je to super.
    V3S
    V3S --- ---
    STEMBUS: souhlas

    + bych jeste pripomnel muj pozadavek s rozdelenim posty na opravdovou postu a pozvanky a s nimi spojene oddelene upozornovani, dik
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: "kdysi" ale byl i ten timer na to ze te odhlásí jinej bych řekl...

    no každopádně dokud nejsem offline tak nevidim proc by mě to mělo upozornovat jeste mejlem - stačí že ti bliká vokno, vyskakuje okno a já nevim co jeste :)

    dle mě přeposílání je fakt dobrý až kdyz jsem offline
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: takhle to melo fungovat vzdycky.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a jakou, že to teda má přidanou hodnotu takhle nová "funkce"??? Nad nějakym doladěním teda očividně neuvažuješ?
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: nejde. stahni si nejaky autorefresh plugin do prohlizece :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: jde to vypnout? Případně mě to po 30min odhlásit?
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: ano, tohle se opravilo. po 30 minutach te to zacne brat jako neaktivniho a zacne to posilat zpravy.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    proběhla nějaká změna v tom kdy se přeposílá upozornění na mail? Dřív to bylo jen když jsem byl OFFLINE - teďka mi chodej maily (že mi někdo psal do pošty) i když jsem "online" ale asi delší dobu nečinný. Jde to nějak vypnout? :)

    NYX
    NYX --- ---
    JANDOS: to uz zas delat nejake volby, jestli ho ignorovat i tam i tam, to se mi moc nechce.

    radsi bud rad, ze nemas moznost mazat vsude jako ja a ostatni admini :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam