• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: jo no vidiš to...řekl bych, že jsem ho měl v ignore a nějakejma zěmnama (asi mě moc žere) se mi přesunul do přátel :)))

    protože ten komentář moc o "příteli" nehovoří :))

    NAVARA ---
    ten kluk je dement, ale ne...spíš jen pacient
    lol


    díky za lustraci :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    :DD
    AETHER
    AETHER --- ---
    STEMBUS: no dle pohledu do Tveho infa ho v pratelich tedy rozhodne mas
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NAVARA: až si rozmyslis co chces napsat tak to napis napoprvy a ne bez hacku a carek pak s nima a pak uplne neco jinyho ty gold účte :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kazdy by chtel pratelit s nyximi gold cleny...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    STEMBUS: a neni možný, že bys ho jenom sledoval?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Dotaz:

    proč v poslední době vidim vpravo nahoře v liště "aktivních přátel ID NAVARA (00:44 :: NYX GOLD™ ACCOUNT) rozhodně ho v přátelích teda nemám....

    ???
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TOMAS3333: to je moc velký imho
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nemohli by sa videa z youtubu embedovat vo velkosti 640x360?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRALIK: prej je nyx na dovolený, já sem mu ani nepsala, napsala sem jeho kámošovi, asi sem to nějak tušila.....měsíc tam prej bude
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MINERWA: no a co si prostě vypnout to barvení příspěvků podle +/-? to se dá (jenom nevím, jestli je to jenom premium nebo standard funkce)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRALIK: děkuju, rozhodně se pokusim o to prosadit to! .)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: ja ti rozumim, povznes se nad to .)
    ale jestli si prosadis, aby v kodu stranky bylo nekde napsany ID diskuze, kde se prave nachazis, klidne ti udelam skin na miru
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRALIK: snadno, tak proč to neudělat? .) fakt mě to rozčiluje a trochu to ovlivňuje můj úsudek, trochu víc....a zkrátka si nemyslim, že na to nyx má pravomoc....mínuskujou tě stejně furt ty samý lidi, a vzájemná ignorace už není možná.....
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: ono by to teda slo snadno, stacilo by dat na body ID diskuze a pak si to v CSS posefovat dle prani, ale mam dojem, ze takovou zhovadilost netreba realizovat
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: no muze si vzdycky prez vleznutim do klubu zmenit skin v nastaveni a pak zpatky "0
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: heh, tak na to zapomen, to nejde a nepujde
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MINERWA: ja jedu na forestu, ale oba by mely bejt stejny. nerozumim tvy pripomince. nemas zapnuty fixni menu?

    a tim jsem nechtel rict, ze mas pouzivat muj skin, ale ze si to muzes upravit ve svem vlastnim skinu .)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    anebo by bylo lepší, kdybych si mohla vybrat v jaký diskuzi plusy jo a v jaký ne......
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRALIK: http://kralik.kbx.cz/nyx/skins/dark/ .) teda doufám, že to je on, nejvyšší lišta mi scrollováním nemizí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam