• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SIRIEN: system nezna pohlavi jednotlivejch ID
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Jen mě tak napadlo, nejsem nijak zvlášť posedlej genderovou korektností, nicméně čeština pohlaví přecejen rozlišuje - nebylo by vhodný nastavit v přehledu úvodní stránky přechylování nebo jak se tomu nadává? Když tam mám novinku od jedný holky nadepsanou XXXX vložil, tak to působí fakt divně
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Jak dlouho uz pomoci "posledni" nejdou vyhledat posledni prispevky nejakejch id pouzitim @? A nebo se to jenom nekam presunulo a na telefonu to nemuzu najit?
    A jestli se to vazne zrusilo, nesly by nejak alespon zobrazit posledni vlastni prispevky? Obcas by se to rano hodilo :))
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FANAE: pokud máš ty kluby ve sledování rss, tak se to děje: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    FANAE
    FANAE --- ---
    Dneska se mi často stává, že když kliknu na nějaký klub s novými příspěvky, tak ty nové nemám jako nové označené. Ze začátku jsem myslela že je to klasicky smazané nebo od lidí co mám v ignore ale když už se to stalo po několikátý v klubech kam nikdo z mého ignore nechodí tak jsem se na to podívala pořádně a zjistila že teda nové příspěvky tam jsou, ale ne červeně.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KEJML: Děkuju :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ještě dotaz:
    Na nyxu jsem velmi vítal funkci, co mi při offline stavu přeposílá nyxí poštu do mailu,
    a hlavně to že to (narozdíl svého času od FB) dělá jen když jsem offline.

    Teď se mi to občas přeposílá i když jsem nalogovanej na nyx.

    Může to být tím, že mám zrovna "invisible" modus?
    NYX
    NYX --- ---
    jj, az se vratim z dovolene, opravim.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Jo, taky bych ocenil kdyby si lidi nemysleli, že ti co mám v ignoru jsou mí přátelé...
    Aby to nehlásilo na úvodní stránce že jsem si je přidal atd.
    NYX
    NYX --- ---
    SPOTREBITEL: dej to do kudlanky. ale nejsem si jisty, jestli to vidi i ostatni nebo jen ty a jestli to po chvili nezmizi.
    SPOTREBITEL
    SPOTREBITEL --- ---
    když si přidám někoho do ignore, zobrazí se mi v infu, že jsem si ho přidal do přátel.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    nevermind, koukam ze pluginy se prestehovaly do pravyho dolniho rohu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    je nekde shrnuti aktualni verze rozhrani pro nyx pluginy? Nejak ted nemuzu najit ani ten ukazkovej "test" plugin.. muzete me nekdo postrcit spravnym smerem?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    to už neukecáš :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: jo no vidiš to...řekl bych, že jsem ho měl v ignore a nějakejma zěmnama (asi mě moc žere) se mi přesunul do přátel :)))

    protože ten komentář moc o "příteli" nehovoří :))

    NAVARA ---
    ten kluk je dement, ale ne...spíš jen pacient
    lol


    díky za lustraci :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    :DD
    AETHER
    AETHER --- ---
    STEMBUS: no dle pohledu do Tveho infa ho v pratelich tedy rozhodne mas
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NAVARA: až si rozmyslis co chces napsat tak to napis napoprvy a ne bez hacku a carek pak s nima a pak uplne neco jinyho ty gold účte :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kazdy by chtel pratelit s nyximi gold cleny...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    STEMBUS: a neni možný, že bys ho jenom sledoval?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam