• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AETHER
    AETHER --- ---
    PATEJL_CZ: ja myslim, ze OSIP by rad upominacku casteji,ne jen jednou tyden pred...
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    OSIP: Když mi v říjnu končilo předplatné, TORI se mi ozvala: "Your premium version will expire in a week. If you want to renew your subscription, you'll find instructions here"
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V osobnim nastaveni - nastaveni lidi, se mi mezi polozkama zobrazuji i

    people_filtr_2-acquaintance
    people_filtr_1-contact

    to je predpokladam neco interniho :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREATDRAKE:
    tak muzes kviz ignorovaneho ignorovat :) ale jo chapu jak to myslis... a hlavne v nezaznelo per klub.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: Existují jedinci, kteří se vyjadřují v některých klubech nesnesitelně, ale jinde jsou v pořádku.
    Z druhé strany jsou některé kluby (kvízové, herní) kde, když se zapojí ignorovaný, je nutné reagovat tak nějak z definice.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    ja ignorlist nikdy nepouzival tak sry pokud se blbe ptam ale jaky ma smysl nekoho ignorovat a zaroven cist jeho prispevky?


    OSIP:
    az takova skleroza?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Ja bych byl pro volitelnou funkci zobrazovani/nezobrazovani novych prispevku od ignorovanych uzivatelu... ale tusim, ze zrovna tohle se tu propralo uz mockrat..
    OSIP
    OSIP --- ---
    Nemohla by TORI davat vedet ze konci premiovka nejen tyden, ale treba i 2 a 1 den pred koncem? Clovek na to rychle zapomene, zvlast kdyz ma treba v hlave jiny veci na reseni a pak se divi.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    a ja bych se znova primluvil za ignore-list per-auditko...
    TULEN
    TULEN --- ---
    ADMIX: taky by mi to daleko vic vyhovovalo.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja bych se znova primluvil za schovatelne zahlavi per-auditko :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    K cemu je aktualizace inzeratu kdyz pak zustane nekde v zapomeni? :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    THE_BALROG: To určitě nemám. Ale dík:)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: urcite ne :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: ja si prave myslim, ze driv to posledni vypadalo stejne, jako klub, ne? ale to je jedno, pres to vyhledavaci pole nahore to jde, dekuju :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ESTEN: Damn, sorry, sem si už nějak zvyk že se mě všechny fóra a diskusáky ptaj na pohlaví že sem si neuvědomil, že Nyx neni anti-privacy fašista :/
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: to pres posledni neslo nikdy, ne? pouzij to policko pro hledani nahore v hlavicce.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SIRIEN: system nezna pohlavi jednotlivejch ID
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Jen mě tak napadlo, nejsem nijak zvlášť posedlej genderovou korektností, nicméně čeština pohlaví přecejen rozlišuje - nebylo by vhodný nastavit v přehledu úvodní stránky přechylování nebo jak se tomu nadává? Když tam mám novinku od jedný holky nadepsanou XXXX vložil, tak to působí fakt divně
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Jak dlouho uz pomoci "posledni" nejdou vyhledat posledni prispevky nejakejch id pouzitim @? A nebo se to jenom nekam presunulo a na telefonu to nemuzu najit?
    A jestli se to vazne zrusilo, nesly by nejak alespon zobrazit posledni vlastni prispevky? Obcas by se to rano hodilo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam