• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LODBROG:
    tak si precti prvotni prispevek na ktery jsme reagoval. je napsany tak ze vubec nevim (nez byl dovysvetlen) o co slo autorovi. proto jsem stejne tazave (jaky ty ted) reagoval...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOC256: Čtu celou diskuzi. A nechápu, pokud by měl nyx funkci jakou popisuješ, tak k čemu by byla dobrá. Resp. nechápu motiv tho, kdo by si to nastavoval.
    Proč bych měl chtít vidět číslo nových příspěvků mínus těch které ignoruji, když bych je po rozkliknutí stejně viděl?
    To už by asi nebyl ignor, nebo jo?
    A hlavně: k čemu by to bylo?


    SIRIEN: Já teda ignor používám poslední dobou dost. Mám svoje nervy rád.
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    AETHER: Pravda, trochu jsem se po ránu unáhlil.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OO_KOO_HE: aby si tu nekteri nehonili kosili nad tim ze maji nejake zajimave cislo :o)
    OO_KOO_HE
    OO_KOO_HE --- ---
    Co prosím vedlo před lety k rozhodnutí nezobrazovat datum registrace? Osobně jsem pro, aby se opět zobrazovalo. Pomohlo by mi to k posouzení, zda je chování některých způsobeno začátečnickou nerozvážností, nebo pokročilou demencí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LODBROG:
    cti celou diskuzi... presne na to jsem reagoval...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    LODBROG: To je dobrá otázka, za roky na Fórech sem doteď nepochopil k čemu je ignor, zvlášť od doby co sou na myších i toutchpadech scrollovátka... :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOC256: To nevím k čemu by bylo dobré... :) Na co by pak byl ignor?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    aha ja to teda pochopil presne naopak... ne ze chces korigovat pocty ale ze chces CIST v auditkach pripsevky ignorovanych...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    OVECKA_MJ: Vidíš, mně by se zase líbilo kdybych v diskusi viděl nějaký "prázdný posty", upozorňující na to že v tom místě je ignorovanej post.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    KOC256: to funguje trochu jinak... hodis ho do ignorace, nevidis jeho prispevky, ale ve sledovanych a v historii se ti pocitaj jeho prispevky...
    takze vidis v klubu 100 novych, vlezes tam a vidis 20... a byl bych rad, kdybych videl jen 20 novych, protoze takhle dostavam informaci, ze tam pise nekdo, koho mam v ignoru... coz mne vubec nezajima, ale vubec...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: co takhle pridat tam odkaz "remind me later"? Kdo na nej neklikne, nebude uz otravovan.
    NYX
    NYX --- ---
    Aby to pak zas nebral nekdo jako prilis agresivni spam. Mozna spis jeste doplnit, ze se to pricte k zbyvajicim dnum a nenastavi se to jen na nove zaplacenou delku.
    AETHER
    AETHER --- ---
    PATEJL_CZ: ja myslim, ze OSIP by rad upominacku casteji,ne jen jednou tyden pred...
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    OSIP: Když mi v říjnu končilo předplatné, TORI se mi ozvala: "Your premium version will expire in a week. If you want to renew your subscription, you'll find instructions here"
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V osobnim nastaveni - nastaveni lidi, se mi mezi polozkama zobrazuji i

    people_filtr_2-acquaintance
    people_filtr_1-contact

    to je predpokladam neco interniho :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREATDRAKE:
    tak muzes kviz ignorovaneho ignorovat :) ale jo chapu jak to myslis... a hlavne v nezaznelo per klub.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: Existují jedinci, kteří se vyjadřují v některých klubech nesnesitelně, ale jinde jsou v pořádku.
    Z druhé strany jsou některé kluby (kvízové, herní) kde, když se zapojí ignorovaný, je nutné reagovat tak nějak z definice.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OVECKA_MJ:
    ja ignorlist nikdy nepouzival tak sry pokud se blbe ptam ale jaky ma smysl nekoho ignorovat a zaroven cist jeho prispevky?


    OSIP:
    az takova skleroza?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Ja bych byl pro volitelnou funkci zobrazovani/nezobrazovani novych prispevku od ignorovanych uzivatelu... ale tusim, ze zrovna tohle se tu propralo uz mockrat..
    OSIP
    OSIP --- ---
    Nemohla by TORI davat vedet ze konci premiovka nejen tyden, ale treba i 2 a 1 den pred koncem? Clovek na to rychle zapomene, zvlast kdyz ma treba v hlave jiny veci na reseni a pak se divi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam