• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BAT
    BAT --- ---
    FATBOZZ: dik za tip. Vyzkousim to.
    (ale trochu me mrzi instalovat dalsi aplikaci, kdyz uz tam mam browser ktery by mohl uplne v klidu stacit, ale co uz..)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    BAT: pokud ma androida, zkus nyxdroid
    BAT
    BAT --- ---
    Aha, ono se to tam da zvolit... nevsiml jsem si.
    Presto by bylo prijemne mit moznost pomoci napr. nejakeho parametru v url vynutit rovnou normalni login stranku (alespon v mem pripade je totiz i na mobilu paradoxne pouzitelnejsi nez ta "mobilova").
    BAT
    BAT --- ---
    Kdyz se na nyx prihlasuju z mobilu (prohlizec Webkit), tak mi to vnucuje verzi webu pro iphone/android.
    Teprve kdyz se na tu iphone/android verzi prihlasim, tak teprve po odhlaseni se mi zobrazi normalni login stranka kde se bez problemu prihlasim do normalni verze nyxu.

    Jak se zbavim toho prvniho kroku? Toho prihlasovani a odhlasovani na iphone verzi webu?
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    dík, jak jednoduchý..
    vždycky to bylo automatický tak proto mě to nenapadlo
    NYX
    NYX --- ---
    KATHRINA: tak klikni na ikonku, dej pridat do pratel a neco tam naklikej
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    NYX: ignore vyřešen, dík id kozlikk ale u id dussicka nemám žádnou možnost nastavení, mám u ní jen koment a pod čarou nic :/
    NYX
    NYX --- ---
    KATHRINA: co u nej mas presne nastavene?
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    čau

    když dám ignorovat uživatele objeví se mi v v přátelích v klubech ho vidím furt a taky mi jedno Id vůbec nejde přidat do přátel :/

    co s tím?
    JTP
    JTP --- ---
    Nevíte prosím, proč je v úvodním souvětí na přihlašovací stránce do Nyxu čárka za slovem "server"? Je to chyba, nebo je část "určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát." rozvitý přívlastek volný?
    Myslím souvětí "Nyx.cz je komunitní server, určený pro lidi, kteří se chtějí něco dozvědět a zároveň ostatním něco dát."
    Děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: to samozřejmě můžeš
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HARALD: jo tak proto se ty velký privátní kluby zprivatizovaly, zajímavý a dobrý vědět
    a proč bych nemohla posílat v poště starou formu pozvánky-odkaz na klub?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MINERWA: nemůžeš, pozvánky fungují jen pro ty, kteří tě mají v přátelích. :-)

    ale ať jen netrolluju. počet lidí v privátním klubu je omezen počtem někde kolem 200. takže doby, ve kterých šlo omezení privátních diskusí takto obejít jsou už dávno pryč.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MINERWA: opovaž se! :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    můžu si udělat privátní diskuzi a pozvat tam všechna id nyxu?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    obrazky, co me rozstipou

    NYX
    NYX --- ---
    KOZLIKK:
    KOMPAS: diky, opraveno
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Aha, dekuji :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: nekdo mozna nalinkoval obrazek z posty, coz nejde.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nahodne se mi v klubech po vstupu zobrazuje

    Bohužel, soubor nebyl nalezen. Buď jste ho již jednou stáhnul, nebo ho odesílatel smazal.

    Normalne po kliknuti ve Sledovanych na nazev diskuse.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam