• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KAI
    KAI --- ---
    NYX: aha! ne, ten ne. tak diky:)
    NYX
    NYX --- ---
    KAI: a dela to ten systemovy skin?
    KAI
    KAI --- ---
    tak jesteze mi funguji ostatni, skutecne dulezity tlacitka. ;]
    jen mi nedavalo uplne smysl, proc vetsina jo a dve ne, ale...no, treba i na Safari se nekdy dostane. ;]
    KAI
    KAI --- ---
    HARDCABB: to bylo na mne? tzn to nefunguje v nejnovejsi verzi Safari a hotovo? (odpovedelA...)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    odpovedel sis sam :)
    KAI
    KAI --- ---
    Hola! Po naistalovani nejnovejsi verze Safari prohlizece 5.1.2. mi bohuzel nefunguji tlacitka "help" a "logout"...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: s tim ignorem to ted (uz) nijak jednoduse udelat nejde.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdyz uz obrazky, proc se mi ukazuji nove posty v klubech, kdyz autory tech postu mam v ignore?

    ALCATOR: porid bezdratovou mys a pouzivej ji pri tehle prilezitostech :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Zdravím, snad to píšu do správného auditoria..

    My, co si s oblibou prohlížíme obrázková audítka, bychom nejspíš uvítali možnost, kdyby NYX uměl automaticky zobrazovat obrázky v auditoriu se nacházející s volitelnou pauzou (klasická slideshow). V univerzálnější podobě pak jakýkoliv typ příspěvků vyhovujících hledanému řetězci.

    Představuji si to tak, že by vedle tlačítka HLEDAT byla rozbalovací nabídka "slideshow", která by v sobě měla volby "3 sekundy", "5 sekund", "10 sekund", "20 sekund", "30 sekund", "1 minuta"; pokud by před stiskem tlačítka HLEDAT uživatel vybral z této nabídky některou možnost (jinou než výchozí slideshow), tak by se místo všech příspěvků pod sebou objevil jen první z nich, a pak každých X sekund by se místo něj načetl další vyhovující. Ty vyšší hodnoty by byly logicky vhodnější například pro auditorium "Textové vtipy", nebo jako relaxační režim pro "Pozadí na plochu".

    Poprvé mě to napadlo při procházení audítka s obrázky zviřátek s oběma dětmi na klíně, protože jsem horkotěžko dosáhl na kolečko myši. Je ale jasné, že existují i podstatně mainstreamovitější využití ;-)

    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Neco je rozbite, napr. u tohoto prispevu se nezobrazuje ta striska, ze na nej odpovida prispevek co hned nasleduje:
    [ LA_PIOVRA @ KDO VI TEN TI ODPOVI!!!-rady,recepty,vychytavky,inzerce,duse,laska...zeptej se... ]
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by to melo byt ok
    NYX
    NYX --- ---
    ne, to bude nejaky problem s tim ignorem apod, mam to v kudlance a casem to opravim.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    KEJML: nejsou to nejaky pozvani tebou pozvanych?
    KEJML
    KEJML --- ---
    HARDCABB: Já je ne, leda by měli oni v ignore mne i kdyz jsem je většinou vůbec neznal a jednoho jen od vidění a nepamatuji si nějaký konflikt s ním...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KEJML: nemas je v ignore? ja mel to samy kdyz sem to posilal, reportoval jsem to jako bug do kudlanky
    KEJML
    KEJML --- ---
    Zakoupil jsem o Vánocích prémiovku a teprve teď jsem rozesílal přátelům 7 dní zdarma co k tomu jsou. Co mě překvapilo že jsem při posílání měl na výběr několik lidí, který v přátelích nemám a ani oni mne je. Jak je to možné?
    SLASH
    SLASH --- ---
    KOC256: ano, myslel som to tak, ze ten geshi uz pravdepodobne riesi aj prevod do entit, takze v idealnom pripade, mu si len importnes tu php triedu a ona si sama najde co ma zafarbit a vygeneruje spravny html markup.
    Sam som sa tiez na to nepozeral , ale ak chces tak mozem stiahnut a okmrknut..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    myslim ze SLASH chtel napsat ze to co jsi tu popsal ze delas tak nejak obdobne by to mohl delat i GeSHi... ale moc jsem o tom nepremyslel...
    NYX
    NYX --- ---
    SLASH:
    KOC256:
    no pokud to krasne nove barevne formatovani prevedu na entity, tak tam zadne krasne nove barevne formatovani nebude a misto toho clovek uvidi jen hromadu neinterpretovanych tagu, ktere tam nezadal...nebo mi neco unika? :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jak pise SLASH nejak to asi musi resit... ale vnitrek neznam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam