• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    to zvukovy upozorneni je jak kdyz zavadim o mikrofon... chtelo by to neco lepsiho :)
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: tak som si to konecne vypla (aj ked to nebolo prave user-friendly), dakujem.

    IKA
    IKA --- ---
    NYX: ok, ale ako ho zapnem, ked tam nie je? :D
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: da se vypnout cele to zapati
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: on se dá panacek vypnout? Ne že az mi nejak zvlášť vadil, ale kdyz ho stejně nepoužívám...
    NYX
    NYX --- ---
    IKA: zapnout panacka...a dal postupovat standardne :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    IKA: Když se posuneš na stánce úplně dolů, stále ho vlevo dole nenajdeš?
    IKA
    IKA --- ---
    NYX: panacika neviem najst (skin mam defaultny zeleny, pravdepodobne som panacika vypla pri zavedeni nejakych minulych novych funkcii), ako to zvukove upozornenie mozem vypnut?
    NYX
    NYX --- ---
    testuju to zvukove upozorneni, zatim spis jestli to vsude slape, jestli to hraje jen v jednom tabu apod...tak kdyby byl nejaky problem, dejte vedet. vypinat se to uz da pres panacka vlevo dole kdyztak.
    DWAY
    DWAY --- ---
    pujde do toho seznamu vkladat html? Pripadne nejaka moznost misto seznamu vlozit tabulku, jejiz sloupce definuje spravce.
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: aha, zapnuty prevod obrazku na odkazy.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Ahoj, Nyxi, má to vypadat takto? (Adresy obrázků místo obrázků)

    NYX
    NYX --- ---
    jinak je tam limit asi 2k znaku, aby nevznikaly nejake silenosti.
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: posli mi prosim treba postou, co ses tam snazil vlozit :)
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: radkem se mysli radek tabulky, ne textu :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NYX v tom jednoradkovem zapisu, co je ted na test na home, jsem pridal neco, co melo asi 5 radku, nevypsala se zadna chyba, ale text se nepridal, kdyz jsem jej pak smazal a chtel napsat jen jeden radek, nedari se mi uz post odeslat [stale bez chyby]. pokud by to mel byt opravdu jen jeden radek, bylo by hezke aby edit-box mel take jen jeden radek, jako je tomu napriklad pri zmene nazvu auditu....
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: mohl bys u user editable listu poladit tabindex, aby se kombinaci tab+enter zaznam ulozil a ne me to hodilo na gate?
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: jo, to planuju, ale pro jistotu kudlanka :)
    HARALD: nebyl by v tom pak hrozny bordel s temi komentari? navic se da asi hodit anketa do klubu a clovek muze komentare psat tam jako reakci, kdyz je ted muzes prehledne vyfiltrovat.
    zmena hlasovani by asi sla, tak kdyztak kudlanka.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    Bolo by pekne keby do toho boxu s uzivatelskym zoznamom slo vlozit nejaky text. Alebo aspon upravit nazov toho boxu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam