• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    hlasoval jsem pro datum ale spise z informativniho hlediska a ne jako honkosilactvi ze se bude nekdo prsit ze uz tu je 10 let :) k cemu jasne dochazelo a jsem rad ze se to odstranilo :)
    HASH
    HASH --- ---

    Kdybys mohl, ktere ze starych features bys nejradsi vytahl ze zahrobi?

    116 hlasy od 53 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: no tohle by ale melo fungovat i v nich, jen ten bug je docela stary :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TARMAQ: Nebylo by vhodnejsi u tech lidi updatovat prohlizec ? Mozilla 4.0 a 5 je docela stara verze.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: no vetsine lidi funguje, ja nemam moc jak zjistit, proc par lidem ne.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    bude se nejak resit ticket #1298 ? vidim ze ma duplikat #1319, ktery je asi urcen jen pro vyvojare - nemam do nej pristup..
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ne, imho to dostatecne nahradilo hlasovani u prispevku a spis by se to pletlo. pokud to opravdu potrebujes, uz se da vkladat html do vysvetlujiciho textu ankety, tak muzes pouzit to.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    uz se nedaji poslat bodovane obrazky? :o
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: to ale zas neuvidim nic v udalostech, ne? skoda, ale asi lepsi nez dratem do voka...
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: nastav si, ze te zajimaji jen akce z nejake obskurni lokace a typu, nic jineho ti pak nepujde poslat :)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Daji se najak ignorovat vsechny pozvanky na akce od mych pratel? To je peklo, porad neco a dost to obtezuje.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: vypada to jako pripojeni pres mobil a nikdo takove IP krome nich nema.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ] to je takovej problem vytahnout ID ktery se pripojuji ze stejne ip/site, stejnym prohlizecem,... apod?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: dik
    HARALD
    HARALD --- ---
    DRAGON: nemůžeš, musíš čekat až zmizí sám
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, jak muzu v nonpremium accountu zrusit klub ze zobrazeni v historii navstivenych klubu?
    Trochu nechapu jednu vec: ten klub mi lezi uplne na spodnim konci obrazovky a at naklikam jakykoliv pocet nikdy nenavstivenych klubu, tak tam visi porad uz asi 3 dny, co s tim? nechci ho tam.

    dekuju
    TUILE
    TUILE --- ---
    hepy brzdej, tori.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    dotaz: jak vypnu ten otravnej zvuk kdyz me dojde zprava..?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Nyx prece nepodporuje jine protokoly nez http a https, takze by stacilo rozeznavat tyhle v kombinaci s domenou nyx.cz jako interni odkazy a zbytek proste jen zvyraznit. Vzdyt to parsovani toho odkazu kvuli zobrazenemu textu tam musi byt tak jako tak, ne?
    KEJML
    KEJML --- ---
    KEJML: Ještě mě napadlo: Nyxi, asi nechceš udělat Nyx open source, co? ;) Jistě by se pak našel, kdo by ti na tohle a podobné malé věci ochotně poslal patch :>
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam