• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: nebylo, protoze lide se nenamahaji nekomu napsat, ze klub prejmenovali, takze takove prejmenovane kluby nachazime spis nahodou a ten bordel narusta.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    a nebylo by jednodušší prostě ten nějakej klub občas přesunout mezi tematama? Nez si dopisovat v poště.
    NYX
    NYX --- ---
    KOZLIKK: to tam asi pridej jako normalni www, uz ted je tam toho moc imho
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: ok, pridam tam podminku navic, aby te to nove reseni neobtezovalo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    to nestačí. já tohle celý chápu jako flagrantní omezení svobody slova. A navíc absurdní a zbytečný.
    A něco mi to sakra nepěknýho připomíná.
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: bude asi jednodussi pockat nez budu mit dodelane to rozdeleni nazvu na nazev/podnazev...pak pujde nazev zkratit o tu promenlivou cast a upravovat podnazev volne.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: nejdriv si musis sehnat kolek!
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: jestli jsem to pochopila, tak majitelé klubů když budou chtít něco předělat, budou si muset říct tobě? tyhle žádosti tě obtěžovat nebudou - dokonce nikdy nekončící a průběžný a častý??

    BTW: jak dlouhá už je fronta? Potřebuju upravit název jednoho klubu . A jaká je doba čekání na přejmenování?
    Jakej mám kde vyplnit formulář s žádostí?
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    NYX: uplne fuk ti to asi neni, kdyz si na zaklade nejakyho zmatenyho promile lam zakazal tuto moznost .... IMHO
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX:

    to se tímhle masívním - plošným - omezením řeší nějaké malé promile nějakého zmatku kolem nějakého klubu ??? Nevěřím. To snad ne.
    Listovala jsem trochu, ale nemám čas. Možná by bylo dobrý to dát někam jako oznámení, aby se to lidi dozvěděli a neptali se každej zvlášt jako já teď.

    Ale nejlepší by bylo to zase úplně zrušit.
    Někdy si tak říkám, že je škoda, že dobrý a fungující věci musej mizet snad ještě rychlejším tempem, než ty blbý...
    NYX
    NYX --- ---
    ASYD: je mi fuk, ze lide breci, trapi me jen cas straveny v poste vysvetlovanim. rad bych ten cas venoval necemu uzitecnejsimu.
    ASYD
    ASYD --- ---
    neprijde mi to dostatecny duvod pro takovou zmenu

    jestli lidi sledujici masakr breci ze se prejmenoval na ustav (anebo naopak), tak sou to proste lamy

    takhle prijdou zkratka lidi co s touhle kauzou nemaj vubec nic spolecneho

    notabene furt je lepsi mit moznost vyberu (staly nazev anebo moznost zmeny pro majitele) nez to rozhodnout za uzivatele
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: vysvetleni najdes v tomhle klubu, staci zalistovat o par prispevku zpet.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Nyxi, moc bych si přála, aby bylo opět možné normálně přejmenovávat kluby jako dříve.
    Přiznám se, že mě tento zákaz velmi nepříjemně překvapil i udivil a neumím si ho nijak rozumě vysvětlit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TYCZKA:
    :D
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    tak já se připojím k všeobecnému mrmlání...

    my totiž fakt nechcem mít nastálo název diskuze s úternim programem :(
    [ HUS23 :: 14/02 ut piano LIVE session :: come to jam ]
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Co to znamená, když se mi GAS díval do infa? /vim kdo je gas/
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: vlastne jo, jsem trouba :D

    ja spis nechtel ani tak ovladani hlasitosti, spise jednoduse vzit dany soubor, ve kterem dany zvuk je a snizit jeho hlasitost
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: ty maji vlastni kontrolu hlasitosti, ne?

    jako ja se prave problemu s hlasitosti bal, sam s tim bojuju neustale, ze mi ruzne programy hrajou ruzne blbe, nektere se ridi vlastni hlasitosti, nektere meni ten master kanal, takze clovek musi furt nejak stelovat a stejne se to navzajem vzdycky po chvili rozhasi.

    asi by nebyl problem dat do nastaveni i ovladani hlasitosti, ale imho by to moc nepomohlo :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    treba to je jenom muj subjektivni pocit, pokud jsem jediny, komu to vadi, tak na to kasli :)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: a kdyz posloucham soundcloud - youtube - last.fm - atd?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam