• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    LIESKOVEC: ten chat je delany tak, ze prohlizec ani nevi, ze by mel neco zobrazit, proste ceka na data a zadne mu neprichazi.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    NYX: VXP: Díky
    LIESKOVEC
    LIESKOVEC --- ---
    NYX: to chapu. Tak treba tam napsat neco jako error - uzivatel neco napsal, ale nevidite to :) To urcite nejak lze vysledok, budto dle vracejiciho se statusu nebo casu request, ale dost hnusna piplacka, to jo.
    NYX
    NYX --- ---
    LOPIK: Tohle jde v premiovce, kliknes na obalku v seznamu vlevo nebo na to [neprecteno] a pak muzes mazat to, co dotycny jeste necetl.
    VXP
    VXP --- ---
    LOPIK: tato funkce je v premium verzi
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Asi se to už řešilo, ale zeptám se stejně -
    Nešlo by udělat, aby se smazaný příspěvky v poště smazali i adresátovi? (jde mi hlavně o zprávy pro špatnýho adresáta). Klidně jen nepřečtený nebo v nějakým čase aby morálka nedošla k úhoně..
    NYX
    NYX --- ---
    LIESKOVEC: stat se to muze, obcas to zaznamenam i ja, ale tady se proste hleda pricina spatne. kazdopadne pri nacteni dalsi stranky by se bud mely zpravy doplnit nebo se vysviti ta zalozka posty, tj. problem to dela asi jen kdyz clovek skutecne zustava stale na te strance a jen chatuje.

    Opravovat tyhle nahodne se projevujici bugy je docela problem :)
    LIESKOVEC
    LIESKOVEC --- ---
    strasne casto se mi stava, ze v chatu se nezoprazujou zpravy, ktere poslu, pak to pisu 10krat a nevim treba jestli ta druha strana to vidi nebo ne. Taky kdyz se pak zpetne podivam do psoty, vsimnu si, ze v chatu se mi neobjevilo par zprav od druhe strany, ktere v poste ale vidim - holt ale pozde.
    Chrome i firefox to same. Chrome nejnovejsi, firefox 8 i 9 i 10
    LALINA
    LALINA --- ---
    no, dál diskutovat asi nemá cenu, svůj názor jsem řekla, poroučím se.
    LALINA
    LALINA --- ---
    dlouho jsem to už nedělala, ale existovala tu možnost hledat kluby podle "klíčových slov"... i když se klub jmenoval třeba "Šnečí botasky", do klíčů se zadalo třeba "ekonomie", "boty" a "plži" a našlo se to

    tohle už nefunguje?
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: spousta klubu se jmenuje tak, ze cloveka ani nenapadne je vubec hledat, takze muze byt uzitecne projit si komplet kategorii a zjistit, co tu zhruba je.
    LALINA
    LALINA --- ---
    v životě jsem nehledala klub v tématech... pro mě klidně stačí systém vyhledávání klubů podle slova. A možná by to stačilo všem.
    Ten systém škatulek jsem nikdy úplně nepochopila - tedy jeho smysl a snad dokonce nutnost?

    stejně jste mi dali kluby tak nějak by voko . dva podobný jste mi dali do jiných kategorií, témata se překrývají a mohou být i ve více škatulkách... tohle je holt trochu bordel už z podstaty věci.
    NYX
    NYX --- ---
    PETGRIDUS: nebylo, protoze lide se nenamahaji nekomu napsat, ze klub prejmenovali, takze takove prejmenovane kluby nachazime spis nahodou a ten bordel narusta.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    a nebylo by jednodušší prostě ten nějakej klub občas přesunout mezi tematama? Nez si dopisovat v poště.
    NYX
    NYX --- ---
    KOZLIKK: to tam asi pridej jako normalni www, uz ted je tam toho moc imho
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: ok, pridam tam podminku navic, aby te to nove reseni neobtezovalo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    to nestačí. já tohle celý chápu jako flagrantní omezení svobody slova. A navíc absurdní a zbytečný.
    A něco mi to sakra nepěknýho připomíná.
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: bude asi jednodussi pockat nez budu mit dodelane to rozdeleni nazvu na nazev/podnazev...pak pujde nazev zkratit o tu promenlivou cast a upravovat podnazev volne.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: nejdriv si musis sehnat kolek!
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: jestli jsem to pochopila, tak majitelé klubů když budou chtít něco předělat, budou si muset říct tobě? tyhle žádosti tě obtěžovat nebudou - dokonce nikdy nekončící a průběžný a častý??

    BTW: jak dlouhá už je fronta? Potřebuju upravit název jednoho klubu . A jaká je doba čekání na přejmenování?
    Jakej mám kde vyplnit formulář s žádostí?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam