• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOSZLIK
    KOSZLIK --- ---
    lidi co se nedokažou srovnat se zmenama nazvu klubu nepatří na nyx, prostě ještě evolučně nedospěli, aby pochopili, že svět se neustále mění a to i ten virtuální
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: fasisto
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Aha, no já myslel, jestli by to nešlo jen v poště, pokud ne, tak OK.

    Lidem by se to mohlo zobrazit jen jednou, pak by měli možnost zaškrtnout "Vím, o co se jedná" a víckrát by se jim to nezobrazovalo.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMINATOR: to by asi dost otravovalo vsechny, kdo mi pisi z jinych duvodu :) navic lide pisi id nyx, id tori, na mail, do plno ruznych klubu apod...tim se toho moc nevyresi nebo by to muselo skakat na X ruznych mistech :)
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    NYX: Nešlo by třeba nastavit, že když by někdo napsal v poště do políčka NYX, že by mu nahoře vyskočilo okno, kde by byly nejčastěji pokládané dotazy s upozorněním, ať si to dotyčný prostuduje a jestli nenajde řešení, ať teprve píše?

    Při „ztrátě“ diskuze by tam mohl být třeba tip: Zkuste si vyhledat příspěvky od ID, u něhož si pamatujete, že do klubu přispívalo.
    LALINA
    LALINA --- ---
    a teď mi prosím tebe dej řádek s názvem klubu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    nyx:
    trocha psychologie: čím víc budeš vystupovat jako vládce a pán, protektor a garant každýho uprdnutí, čím víc budeš jako vládce vidět, tím víc za tebou budou všichni lézt s každou kravinou, stížností i zmatkem jako k tatíčku carovi a centrálnímu mozku lidstva.
    Nevyhneš se tomu tím, že budeš utužovat režim.
    Skutečně velký vládce není skoro ani vidět - potom to funguje líp.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: Aha, tímhle NYX se to vysvětluje. Ta změna mi nepřijde šťastná, ale co se dá dělat.
    ASYD
    ASYD --- ---
    NYX: ona mozna je chyba ze ses tu jako obycejny uzivatel, ale kazdy vi ze ses zaroven admin...

    kdybys pro 'brouzdani po nyxu' (tj. uzivatelsky mod) pouzival dedikovany/anonymni ucet a pro 'administratorskou komunikaci' pouzival 'striktne administratorskeho uzivatele' ...pripadne idealne uplne jiny kanal pro lidi, kteri chteji komunikovat s adminem - ne posilanim regulernich zprav do posty jineho uzivatele
    LALINA
    LALINA --- ---
    HARALD: vidíš, není líný - a to je možná jeden z důvodů, proč se pořád vrtá i v něčem, co dobře funguje

    NYX: tak jsme se zasmáli..........
    NYX
    NYX --- ---
    // ten novy system funguje privat/neprivat, nechci tu mit dva ruzne paralelne fungujici systemy prejmenovavani, to uz by byl naprosty chaos.

    ALESH: Ale jak tohohle docilit?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ALESH: hmmmm...ale to neni marny napad...neco jako lecba sokem
    HARALD
    HARALD --- ---
    KOMPAS: Pak doporučuji to sem dát i s linkem na klub, ať se Nyx může podívat, jestli je něco v nepořádku. Tedy, pokud jsi si nepřišel jen postěžovat. :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: proste to neresi ten problem. Kdyz ti prsi do baraku, tak problem nevyresis tak, ze das hrnec na podlahu. Za chvilku zacne protekat jide. Nakonec zustanes v mistonosti plne hrncu, kde se nebudes moct pohnout.

    Musis sterchu oipravit. V tomhle pripade donutit lidi at ti nepisou s banalnima dotazama do posty. Protoze jestli tohle byl ten duvod. Co az ti zacnou psat, jak muzou zmenit nazev cele diskuze?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    HARALD: To je domnívám se také, aspoň podle toho, že má nepřístupná zaškrtávátka pro standard rights.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ano pomatuju si na jeden pripad. Klub o DOOM3 se zmenil na klub o urinoterapii.
    Smeju se kdykoliv si na to vzpmenu. Myslim ze pobaveny clovek ma pro nyx vetsi hodntu nez zmateny.;]
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak se zmenama ikonek mam obcas problem i ja, obzvlast kdyz si nekdo pujci cizi ikonku a potkavam pak oba dva.
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: a jak zaridim, aby mi lide tyhle dotazy nepsali do posty? to zni totiz velmi zajimave! :-)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Ta zmena mi prijde nestastne proto, ze zmenou nazvu se kazdodene bavi desitky lidi. Nevrim, ze tech zmatenych je vic. Respektive to spis budou uzivatele, co se prihlasi parkrat do tydne proklikaji si par sledovanych a pak "vypnou internet" a jdou koukat na cundrkantrysou. Oproti tomu lide co na nyxu "zijou" v podstet cely den, prisli o moznost, jak si to tu zprijemmnit.

    Pokud bylo popudem to, ze nyxovi do posty pisou zmateni lide, nebylo by lepsim resenim udelat to tak, aby lide sve zacatecnicke dotazy spis psali do klubu jako "novacci na nyxu" apod.?

    Kolik je takovych klubu, co meni nezev? Jeste nejaky krom NIH? (tim myslim kam chodi vic nez pet lidi a nejsou to privaty)

    Desim se, ze jednou nekdo napise, ze nemuze najit nejake ID co si pamatuje podle ikonky, protoze si ji zmenilo....

    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: jsi rikala, ze tohle reseni ti nestaci, tak jsem to zohlednil [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam