• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: no jasne, neni to problem - spis to muze poukazovat na ne uplne vhodnej navrh databaze.. Ale ted uz asi chapu proc to tak je - ty chces aby tam byly videt i palce ktere nekdo pridal a potom smazal.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: jednodussi by bylo asi ty hlasy nemazat ale oznacovat za zrusene, cimz bych se obesel bez dalsi tabulky. ale je tohle vazne nejaky velky problem, ktery ma smysl resit? :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kdyz uz je rec o palcich, tak se tam deje jedna vec, ktera mi prijde jako ze to je na db nejak zvlastne vyresene.
    Kdyz da nekdo necemu palec, klikne na nej znovu cimz ho odstrani a pak zase prida, je to tam pak videt 2x.
    Zrejme si ukladas kazde palcovani do nejake log tabulky z ktere se potom zobrazuje ta historie palcu.
    Nestacilo by neco jako tohle?
    SELECT v.user, v.created_on, p.title, p.text 
    FROM votes v
    INNER JOIN posts p ON p.id = v.post
    WHERE p.user = id_prihlaseneho_uzivatele
    ORDER BY v.created_on DESC
    
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jo, uz jsem nad tim premyslel, ted to funguje proste jen jako log toho, co skace do tech popupu, ale uz se k tomu neuklada nic dalsiho, podle ceho by to slo grupovat, tak to bude chtit predelat trochu vic.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: bylo by možný v notices - upozornenich seskupovat palecky ?
    Jak si to predstavuju: postnes obrazek, moc se libi a dostanes za nej bzilion palecku = bzilion radku v notices. Podle me by bylo lepsi treba mit jeden obrazek a k tomu pak palecky. Vesmes by to mohlo mit chovani jako nejaky logy .... last message was repeated 120x ( jeden radek s 120 ikonkama )
    Kdyz by ti do toho skocila nejaka dalsi zprava co dostane palecek, byl by to combo breaker :) a pak by se zase jelo stylem last message repeated x krát.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALESH: jasně že chápu, jen mě nynější název, co vypadá vlastně tak nějak oficiálně systémově zmátl.
    ALESH
    ALESH --- ---
    NYX: Tohle XCHAOS: mi prijde jako dobry kompromis. Menit nazav by slo jen u neodbornych klubu. (kosky naprikad jsou sice vysoce odborny klub a jeho nespravne zarazeni mezi neodborne diskuze by mohlo plno lidi zmast, ale to je jen mala dan za svobodu v prejmenovavani nazvu)

    ZUZKAOU: a naposled se to jemenovalo "Ankety bez cenzury" doufam ze chapes, ze ten nazev tak zustat nemohl..
    ALESH
    ALESH --- ---
    ZUZKAOU: To je nejaka provokace? Mas dve moznosti.

    1) napis nyxovi do posty
    2) ve vyhledavani napis do prislusneho policka "ankety" a zkus prvni tri vysledky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TARMAQ: ne - tuším že naposledy se to jmenovalo ankety nad kterými se smí slinat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    anketové auditko se přejmenovalo a nebo smazalo? Nemám ponětí, v jaké bylo kateogrii, tak se mi to nepodařilo zkontrolvat v systémovém klubu (zkoušela jsem různé a životní styl)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    popravdě, to zamčení názvů klubů by bohatě stačilo u odborných klubů, možná ještě tak u poloodborných... u všeobecných kecacích klubů mě to přijde omezující (ale zase by pak měl být charakter diskuze jasně odlišený už třeba při pohledu na seznam sledovaných nebo naposledy navštívených diskuzí...
    NYX
    NYX --- ---
    T_RAVEN: pokud je potreba neco poupravit na nejaky finalni nazev, staci mi napsat - ja pocitam, ze ted s tim budu mit chvili vic prace a je to spis reseni do budoucna. nove kluby maji ten hlavni nazev rovnou zamceny a je to vysvetlene uz pri zakladani, takze tam uz by to melo byt bez problemu.
    GREATDRAKE: posli mi odkaz na klub a novy nazev
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    NYX: aha tak ja uz to konecne pochopil jak to funguje! tak to neni tak strasny .... akorat skoda ze plno klubu (masakr apod) ztrati hodne atmosfery :( a mohl si to nechat dat vedet dopredu aby se na to lidi pripravili ....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jak mohu změnit název diskuze, pokud má jen 4 písmena?

    Zkrácení nejde - neb 5 je minimum , prodloužit pochopitelně také ne.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: tak to ted funguje.
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: Bílá díra chrlí čas?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    možná by to chtělo kompromis, název klubu statický a za tim variabilní část...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    NYX: de hlavne o to ze nazev je videt ve vypisu .... podle me to skutecne POTREBUJE vetsina klubu ktera to vyuziva stejne jako navstevnici kteri tyto kluby navstevuji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam