• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    T_RAVEN: no ale to pak nepujde to html že...
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    RAINBOF: taky muzes zaskrtnout checkbox "no-html" vedle tlacitka "nahled"
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Dělá nyx Nyx sám, nebo má ještě nějaký parťáky ?
    FRANO
    FRANO --- ---
    nemám v tržišti položku "vložit nový inzerát"
    prémiovku nemám, ale snad netřeba..
    Díky za info
    OMI
    OMI --- ---
    RAINBOF: Radši aby se v tom dalo hledat. Když si potřebuju vytáhnout komunikaci s někým za pár roků nazpět.
    Využít formátovacích znaků pro excelovské makro, třeba, ale já neznám tyhle věci jak dát se upéct v peci, já tohle znám jenom z doslechu...
    Myslímže nejsem jedinej, kdo by to uvítal.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    test: je to na <->

    skvělý dík :D
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    &lt; = <
    &gt; = >
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Existuje možnost jak napsat špičatou závorku ? do html příspěvku ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    OMI: a ty to chces v ty HTML podobe ? asi by to slo naimportovat do accesu/excelu tam to vyrabovat a pak to dat zpet :)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    iNyx iOS app je super, děkujeme ježísku!
    OMI
    OMI --- ---
    Přesně tak. Jestli ze zdejších starejch harcovníků už tohle někdo neřešil a nemá tip jak na to.
    Protože já z toho tisíce, kterej mi po záloze zbyl, promazal jenom hotový kšefty a zbylo mi pod tři sta mailů.
    Z toho tak stovku budu chtít archivovat.
    U ostatních v záloze to bude podobně, ale třídit si to kopírováním do texťáku bude otročina pro vraha.

    ???
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: on uz chce nejak zpracovavat ty soubory ze zaloh, ne zivou postu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    OMI: Ve statisikách pošty klikni na jméno. Pak uvidis jen konverzaci s danou osobou.
    OMI
    OMI --- ---
    K té záloze pošty -- já vím, že je to lajdáctví, nechat si ji takhle zasypat, ale existuje pro nás, rychle žijící lajdáky nějaké řešení, jak promazat tu HTML-věc?
    Nějaký nástroj, aby se s tím dalo pracovat podobně jako se zdejším mailerem, tedy vytáhnout si maily podle jména a promazat je takhle najednou?
    Něco, co by to HTML třeba... cojáívím... rozložilo do excelu?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    To, že když mi příspěvek negativně ohodnotí někdo, koho mám v ignorelistu, pak se ikonka nezobrazí, je záměr?
    (pokud ano, pak ono zaškrtnutí, že chci vidět negativní hodnocení, poněkud ztrácí na poetice :) )
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    OSIP: ja to taky v nekterejch svejch klubech nevidim, ale je to IMHO kvuli tomu, ze se tam fakt dlouho zadnej zasah nedelal. asi to loguje jen od jisty doby co to nyx zavedl, coz je celkem nedavno mam pocit .)
    OSIP
    OSIP --- ---
    NYX: nevidim ani u jedny ze tri.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TARMAQ: to mi prijde jako spravny reseni.
    NYX
    NYX --- ---
    OSIP: mel bys videt u obou
    OSIP
    OSIP --- ---
    ahoj, mam otazku jak je to s logy spravcovskych zasahu? proc je vidim jen u diskusi kde mam admin prava, ale u vlastnich diskusi ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam