• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    existuje nebo uvazuje se o override feature schovavani zahlavi? ze by opravneny clovek navstevnikum v nastaveni diskuze vynutil viditelnost zahlavi...aby zahlavi bylo viditelne pokazde at uz maji uzivatele schovavani zapnute nebo vypnute??
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALI_EN:
    posledni moje dva prispevky krom tech dnesnich to resi... a v prostrednim mezi nima je i odpoved od nyxe :)
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    NYX: jop. G chrome. Takže tady je to tak, že neaktivní = modrý ikonka - kolečko s "i", aktivní je to pak se žlutym čtverečkem kolem modrý ikonky.
    díky
    NYX
    NYX --- ---
    ALI_EN: a taky by neaktivni mela byt temer pruhledna, pokud to prohlizec umi
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    ALI_EN: snažila jsem se tu filtrovat co mě napadlo, ted i tebe, to mi nepomohlo už vůbec, ale aspoň jsem si tu trochu zabrouzdala :))

    neni to žádnej velkej problém, jenom měm to mate..
    je to tak, že dřív tam ikonka bejvala, jen pokud někdo na něco ode mě reagoval /opalcoval/ a ted tam je ikonka furt a to, že "je aktivní", označuje žlutej čtverec kolem ní?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALI_EN:
    vyfiltruj si me :)
    ALI_EN
    ALI_EN --- ---
    ahoj
    nemizí mi ikonka "i" vpravo dole /palce, odpovědi/
    dřív zmizela, až když jsem klikla na konkrétní příspěvek v osobním nastavení /tam, kam to nasměruje po kliknutí na ikonku/, - ale nezmizela sama od sebe, když jsem se do klubu podívala nezávisle na informaci

    teď už se jí nemůžu zbavit vůbec /možná jen kdybych jeden po druhym klikala na jednotlivý "odkazy", na který upozorňuje..

    hlp :) dík
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    trochu mě to zaskočilo, ale zase sem udělal spoustu práce, kterou jsem odkládal:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ten vypadek me malem stal psychicky zdravi, mozna bysme se meli slozit na hot standby nyx :)))))
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no mi to mizeni prislo celkem i logicke, ale obcas nasravajici ci WTF... proste vymenili jsme 5 zprav, na prvni klik tam byly 4 na druhy 3 a na treti to bylo prazdne... vypadalo to jak logicke odmazavani starsich zprav aby to nezasiralo ten chat :D
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: prispevky nemizely ani predtim, aspon teda v slusnych prohlizecich :) ale neco jsem menil nedavno.
    to kolecko taky nemizi, jen se zpruhledni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Dotaz:
    Prispevky z chatu uz nemizi jako drive pri proklikavani dalsich stranek, ze?
    To modre kolco v pravo dole taktez nemizi kdyz na neho kliknu..., ze?

    Ja jen ze se mi to libi vice nez predtim ale radeji se ptam zda to je chtene a nebo to ma jiny duvod...
    OMI
    OMI --- ---
    KOC256: To pak plodí hlášky o těch věštcích rychlejších než myšlenka.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DWAY:
    v opere kliknu na zpet a mam predvyplneny text tak jak jsem ho odeslal. upravim co potrebuji odeslu znovu a stary prispevek odmazu... a dela to tak hodne lidi kdyz vidim v jak mi comet poslal tri temer shodne odpovedi a pri kliku tam je jen jedna :)

    jediny prusvih je kdyz nekdo staci zareagovat... pak se odkazuje na neexistujici prispevek...
    DWAY
    DWAY --- ---
    OMI: presne, stacilo by a nejde :-D No jak rikam byl to jen navrh. Takova ficura ktera kdyz se promysli tak urcite prispeje k pohodlnejsimu ovladani :)
    OMI
    OMI --- ---
    DWAY: Mám podobnej problem, taky rychlejc mluvím než myslím... ale stačilo by naučit se používat ťuntítko NÁHLED. (Ale taky mi to nejde :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NAVARA: clovek by rekl ze s tim budes mit nejvetsi problem ty, kdyz musis slizce jako prvni reagovat na kazdou novou fotku v jakymkoliv auditku Fotky slecen z nyxu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DWAY: ma to byt diskuze, ne xchat nebo online poker ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NAVARA: nemluve o tom ze kdyz chces diskutovat tak 5minutove lagy byly tak 10 let zpatky :-D
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NAVARA: to je blbost, v nekterych souteznich klubech je nutna rychla reakce..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam