• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    NYX: Tak teď jsem doma na Mozille 9 a Opeře 11 a všechno je jako dřív - takže jsem si toho asi všimnul, protože v nový práci nám vnucujou IE... zkusim si zejtra vzpomenout...

    OK/RB
    NYX
    NYX --- ---
    RAVEBOY: mozne to je, dodej screenshot. nemam ted nikde po ruce windows.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    RAVEBOY: vidim presne opacnou situaci: jednoradkove prispevky maji mezeru, viceradkove ne
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Je možné, že se za posledních pár dnů zvětšila mezera mezi posledním řádkem textu příspěvku a obrysovou čarou celýho příspěvku? U jednořádkovejch příspěvků to vypadá celkem hezky, u víceřádkovejch naopak strašně. Možná by pomohlo zvětšení mezery mezi prvním řádkem textu příspěvku a jeho "stavovym řádkem" s IDčkem, časem atd.? Nebo to mám prohlížečem? Teď jsem v práci, kde mám IE8/Win7...

    DÍX/RB
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TOMMY69: už se to po chvilce jak jsem se tu zminil slo.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FATBOZZ: spatnej browser?:) opera 11.62 ok..
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    (u me ok :D )
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    zase se nejak spatne resizujou, nebo spis neresizujou velky obrazky
    viz [ SPECZ @ Čechy kuriozní - choďme a foťme ]
    HASH
    HASH --- ---
    nemohl bych v premiovce videt vic jak 1.000 unikatnich ID ve stats diskuze? preba po kliknuti na "more plz" ?
    jak moc to zatezuje server?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: pri filtrovani textu jo
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ted jsem zkousel ve vlastnim klubu filtr a po zobrazeni vyfiltrovanych prispevku mi v nabidce mi zbyla jen volba selected, to je zamerne?
    SITH
    SITH --- ---
    NYX: jop, už jsem an to takhle přišel. Fajn, díky
    NYX
    NYX --- ---
    kdyz clovek nekde nema pravo mazat vse, jde to i bez toho pocatecniho filtru na sebe.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: ono by melo fungovat i jen vyfiltrovat se, dat [vsechny] a smazat.
    SITH
    SITH --- ---
    TARMAQ: jasně, ale vybírat je musím stejně ručně příspěvek po příspěvku
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    SITH: melo by to jit, zadej do pole pro vlozeni "@SITH", pak klikni na "hledat", oznac vybrane a pak "vybrane - smazat - provest"
    SITH
    SITH --- ---
    jdou nějak masově mazat všechny mé příspěvky z jedné diskuze, aniž bych to musel dělat ručně přes filtr příspěvek po příspěvku? díky
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NYX: Přikládám záznam z access logu Apache webserveru:
    62.24.64.42 - - [14/Apr/2012:10:34:06 +0200] "GET /?feed%3Drss2 HTTP/1.1" 200 5452 "http://rattkin.info/?feed%3Drss2" "SimplePie/1.2.1-dev (Feed Parser; http://simplepie.org; Allow like Gecko) Build/20101205181119" 246 5776

    nslookup na IP adresu mi hodil nyx.cz, tak nevim..
    NYX
    NYX --- ---
    RATTKIN: ses si jistej, ze to je z nyxu? takhle rychle to proste behat nemuze :-)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Kudlanka bugtracker mi hlásí, že má redirect loop. Že by moc rekurze v DNS? Nebo mám nějakou chybu.
    Dále mám chybu při automatickém načítání věcí z RSS do Přehledu, zdá se mi, že to načítá 5x za vteřinu, šlo by to ubrat? Úplně mi to zabíjí hosting blogu, odkud beru RSS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam