• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: prooof

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    u fotke s parametrem width nebo height se stava ze se zobrazuji jako uzoucky prouzek..

    me osobne to po refreshi funguje a zobrazi se normalne, ale zjevne se to deje vice lidem - viz:
    [ FOTKY SLECEN Z NYXU ]
    HASH
    HASH --- ---
    nejak divne mi funguje centrovani a delka sloupcu v ankete (funguje to jinak, nez to fungovavalo)

    Nejlepsi prohlizec internetu ve verzi 11.62 a Win7

    SS: http://www.evernote.com/shard/s160/sh/4d5e7ae9-91cb-415d-85ef-bc686eb73ee0/31fe7cec2aa853885c7aedabca383e69

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Když hledám nějakou verzi. Ted jsem treba chtel hledat v klubu o nexusu 4.0.3 tak mi to pise ze malo znaku. Neslo by udelat hledani "4.0.3" jakozto presne fraze ?
    NYX
    NYX --- ---
    RAVEBOY: nemuzes pouzit treba portable chrome nebo firefox?

    Google Chrome Portable | PortableApps.com - Portable software for USB, portable and cloud drives
    http://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable
    Mozilla Firefox, Portable Edition | PortableApps.com - Portable software for USB, portable and cloud drives
    http://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    FATBOZZ: Nijak urputně, jen jsem myslel, že to bude vývojáře zajímat, pokud o tom ještě nevědí...

    WOJTISHEK: Jak již bylo řečeno - v háku mám IE vnucenej bez admin oprávnění (jinak už bych si ho dávno vyhodil ;-D)

    EZ/RB
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    RAVEBOY: zaktualizuj si IE na 9, osmicka je zlo...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RAVEBOY: A tohle tě vážně štve ?
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    NYX: Tak posílám slíbenej skrínšok...



    HOPE/THAT HELPS
    KYTT
    KYTT --- ---
    mně to přišlo na celou šířku přehlednější, ale jestli je to feature :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Vím. Jen jsem měl pocit, že zúžení bylo vylepšením, nikoliv chyba.
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: byly roztazene na celou sirku, vim o tom.
    HARALD
    HARALD --- ---
    KYTT: A to je špatně?
    KYTT
    KYTT --- ---
    Nevím jestli se to tu už neřešilo, nicméně filtr mlčí. Ankety se mi zhruba týden zpátky začaly zobrazovat takto:




    Ubuntu 11.10
    Chromium 18.0.1025.151/ Firefox 11.1
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    RAVEBOY: V Opere se to chova tak, jak si predtim popisoval.. Resp. u jednoradkovyho postu je dole mezera, u viceradkovyho ne..
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    NYX: Tak teď jsem doma na Mozille 9 a Opeře 11 a všechno je jako dřív - takže jsem si toho asi všimnul, protože v nový práci nám vnucujou IE... zkusim si zejtra vzpomenout...

    OK/RB
    NYX
    NYX --- ---
    RAVEBOY: mozne to je, dodej screenshot. nemam ted nikde po ruce windows.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    RAVEBOY: vidim presne opacnou situaci: jednoradkove prispevky maji mezeru, viceradkove ne
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Je možné, že se za posledních pár dnů zvětšila mezera mezi posledním řádkem textu příspěvku a obrysovou čarou celýho příspěvku? U jednořádkovejch příspěvků to vypadá celkem hezky, u víceřádkovejch naopak strašně. Možná by pomohlo zvětšení mezery mezi prvním řádkem textu příspěvku a jeho "stavovym řádkem" s IDčkem, časem atd.? Nebo to mám prohlížečem? Teď jsem v práci, kde mám IE8/Win7...

    DÍX/RB
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    TOMMY69: už se to po chvilce jak jsem se tu zminil slo.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FATBOZZ: spatnej browser?:) opera 11.62 ok..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam