• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: menit se to nechystam.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Vzhľadom k tomu, že som stále nedostal odpoveď, budem teda adresnejší.

    NYX, je možné túto novú úžasnú fíčuru upraviť tak, aby neplatila pre súkromné kluby?

    Momentálne je totiž pri súkromných kluboch ešte reštriktívnejšia ako pri verejných, čo je už úplne padnuté na hlavu.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    KOC256: privatni na verejny zmenit nelze, aspon tedy oficialne.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: nope, vzniklo to kvuli NIH, kdyz nejaky hipici meli hromadu pripominek ... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    teda myslim ze to vzniklo tak, ze si kde kdo zalozil privatni klub a ten pak zmenil na verejny s uplne jinym tematem... nebo zalozil nejaky verejny ktery prosel a tomu pak zmenil tema... ale ruku do one bych za to nedal :o)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    (i kdyz si myslim, ze rychlejsi a mene pracnejsi je frikuliny hodit do ignore, nez kodit novou ficuru) :))))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Me to taky sere, i presto, ze chapu NYXe, kdyz si sem natahnul slunickovy frikuliny, co si furt na neco stezujou :) To by me sralo taky :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: no tak mi vysvetli, prečo to vzniklo. Lebo pár trotlov nevedelo po desiatich rokoch bezproblémového fungovania Nyxu nájsť cestu do internetových humorov?
    Tragédia. Takéto plošné riešenie úplne zbytočne buzeruje všetkých userov a prináša omnoho viac problémov, než rieši.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN: Zkus se na to podivat z druhe strany. Pochopit proc to vzniklo. Jinak z podstaty klub by mel byt o nejakem tematu a pokud toto tema radikalne menis tak ANO mel bys zalozit novy klub. Pokud klub pouzivas jako chat room a jen menis tema tak ohybas vyznam klubu a pak takhle trpis.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Akože sorry, s rôznymi frikulínskymi pičovinami, ktoré sa tu po desiatich rokoch zavádzajú, som sa už viacmenej zmieril, ale toto ma naozaj nasralo.

    To mám akože vždy radšej ten súkromný klub zmazať, keď chcem radikálne zmeniť názov, založiť nový a popozývať doňho všetkých potrebných ľudí? Čo to je za drbnutý nápad?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Nedá sa niečo urobiť s tým obmedzením premenovávania klubov?
    Minimálne súkromné kluby by som chcel mať možnosť premenovávať neobmedzene - vlastním pár uzavretých klubov, v ktorých sa riešia prebiehajúce RPG hry alebo iné spoločenské aktivity v uzatvorenej skupine, ktorej zloženie sa ale čas od času zmení (rovnako ako sa čas od času zmení hra alebo aktivita), a aktuálne "nové" riešenie je pre tieto účely úplne nepoužiteľné.

    Nehovoriac o tom, že mi to pripadá ako čistá buzerácia, ktorá neslúži žiadnemu prospešnému účelu. Ak mi to chce niekto vyvrátiť, rád sa nechám poučiť, díky.
    KOJA
    KOJA --- ---
    NYX: Priznavam, ze jsem linej to zkouset ale verim ti a dekuju! Kdyby to i nadale prehlizelo/nechapalo vyznamne mnozstvi lidi, ozval bych se :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML:
    KOJA: tak snad uz je to vyraznejsi
    NYX
    NYX --- ---
    THX_1138: po smazani se ty diskuze v ni presunou do nezarazenych, ne?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Mě se to stalo taky a mám poct, že jsem to se mi psal, ono to potvrzení je nějaké nevýrazné a zapadá v něčem jiném, už si nepamatuju v čem.
    NYX
    NYX --- ---
    KOJA: ja mam pocit, ze se ukazuje, ale proverim a pripadne opravim nebo zvyraznim :)
    KOJA
    KOJA --- ---
    Ahoj, opakovane mi prislo vicero mailu od externiho cloveka jako reakce na verejne viditelny inzerat (tentokrat jich bylo 14!). Udajne nevidi potvrzeni uspesneho odeslani nebo co, tak odesilaji porad dokola... Nebylo by mozny jim tam zpravu zobrazit?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: prooof

    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    u fotke s parametrem width nebo height se stava ze se zobrazuji jako uzoucky prouzek..

    me osobne to po refreshi funguje a zobrazi se normalne, ale zjevne se to deje vice lidem - viz:
    [ FOTKY SLECEN Z NYXU ]
    HASH
    HASH --- ---
    nejak divne mi funguje centrovani a delka sloupcu v ankete (funguje to jinak, nez to fungovavalo)

    Nejlepsi prohlizec internetu ve verzi 11.62 a Win7

    SS: http://www.evernote.com/shard/s160/sh/4d5e7ae9-91cb-415d-85ef-bc686eb73ee0/31fe7cec2aa853885c7aedabca383e69

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Když hledám nějakou verzi. Ted jsem treba chtel hledat v klubu o nexusu 4.0.3 tak mi to pise ze malo znaku. Neslo by udelat hledani "4.0.3" jakozto presne fraze ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam