• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: kurva ale už, začínaš ma trochu vytáčať, lebo evidentne nečítaš debatu, kým sa do nej zapojíš.

    Tak ešte raz a už naozaj posledný krát.

    Niektoré privátne kluby, ktoré vlastním, existujú už roky a organizovaná aktivita sa v nich mení pomerne často, rovnako ako aj zloženie tej malej skupiny ľudí. Samozrejme, môžem pri každej zmene klub zmazať, vytvoriť nový s novým názvom a ručne doňho popozývať príslušných ľudí, ale je to zbytočný a nepotrebný opruz, ktorý nevyvažuje žiadne pozorovateľné pozitívum. Preto sa snažím dopátrať toho, či je tento systém pre privátne kluby naozaj nevyhnutný.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    myslim ze kdyz napises NYovi do posty tak ti jednorazove to jmeno zmeni...

    Toto: "A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne." nechapu...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: to už tak nejak nemôžem, pretože nové meno musí byť súčasťou starého. Napríklad.

    A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Bud si skepticky jak chces, mas na to pravo. Ja Ti rikam, co znam i z vlastni zkusenosti jako admin...

    CLAVEN: Vzhledem k tomu, ze si privatni klub muzes velmi lehce zalozit novy, tak v tom nevidim zadnou zasadni nevyhodu, kvuli ktere bys musel vyskakovat tak jak vyskakujes...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    vsimni si toho co tu pises... uz velice podrobne specifikujes jake ma mit ten privatni klub vlastnosti... coz systemove asi nejde...

    Tak si ho nazvi "Moje mega akce: " a za to si priodavej variabilni cast neasi... ;-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: presne k tomu - k recyklovaniu privátnych klubov pre veľmi obmedzenú skupinu ľudí slúžiacich k organizácii často sa meniacich aktivít.

    Čo je ostatne teba do toho, k akému účelu slúžia moje privátne kluby pre menej než 10 ľudí?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    mmmm áno? desať rokov tu bol systém voľného premenovávania klubov a zrazu to je strašný problém, bordel a vyvolávanie flamewars?

    ak dovolíš, budem k tomuto argumentu trochu skeptický.

    ad debata - nie, byť prístupný debate znamená racionálne odpovedať na to, čo sa oponent pýta. teda konkrétne dve otázky, ktoré nájdeš v príspevku [ CLAVEN @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    ostatne už na začiatku som napísal, že nebudem otravovať, kým mi Nyx nevyhovie, ale budem otravovať, kým mi uspokojivo neodpovie.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: A rad bych se zeptal jeste na neco, a to v cem konkretne te omezuje ten system prejmenovavani klubu tak, jak je udelany ted? K cemu potrebujes mit jmeno klubu kompletne menitelne, pokud ne k recyklovani klubu k jinym nez puvodnim ucelum?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Treba proto, ze cela rada diskusi je privatnich i kdyz je navstevuje velke publikum, a zmeny nazvu v nich proste akorat delaly bordel a nasledne flamewars, a druhak to, ze Nyx logicky chce system mit pokud mozno systemove cisty, s pokud mozno co nejmin vyjimkami a specialitkami, aby ten kod byl udrzovatelny - spis bych se chtel zeptat ja Tebe, co presne na tom neni jasneho?

    BTW mas za to, ze byt pristupny rozumne debate je totez, co vyhovet kazdemu pozadavku?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: lolwut? stále čakám na ten argument, čomu konkrétne to prispieva v privátnych kluboch a prečo Nyx nechce mať dva paralelné systémy v tomto, keď ich má vo všetkom ostatnom.

    ale jasné, keď sú takéto otázky a pokus o diskusiu o zmenách v systéme pre adminov "pyskovani", asi sa nedočkám.

    nebudem ani nijak zvlášť butthurt, akurát ma to dosť sklamalo, doteraz som žil desať rokov v omyle, že Nyx je prístupný rozumnej debate a že tu má feedback od adminov vysokú úroveň. no čo už, človek sa stále niečo učí.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: Vsiml sis, ze Claven nejak zahadne ztichne, kdyz nema cim podlozit svoje pyskovani? ;-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: to padlo tady: [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Sorry, nevsim jsem si, ze resis privatni auditka - moje chyba.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: Ostatne v tom pokračujem aj preto, že ma do určitej miery fascinuje nedostatok sebareflexie, ktorú Nyx v tejto veci preukazuje - ako píšeš, drvivá väčšina reagujúcich s tou zmenou nesúhlasila a protestovala. Napriek tomu sa to nijak neriešilo ani sa neukázal žiadny zásadný prínos, ktorý by protestujúcim (a aj mne) zavrel hubu.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: nejak tam nevidím nič o súkromných kluboch, na ktoré som sa už minimálne trikrát pýtal.

    Je mi jasné, že keď ma Nyx bude ďalej ignorovať, môžem si tak maximálne nasrať a to je všetko. Ale tento klub sa volá pripomeniky užívateľov, som užívateľ a mám pripomienku. Že nebude zodpovedaná, taký už je život.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: Ale ano, resilo, a to hned po ty zmene. Viz. [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Muzes s tim nesouhlasit (jako vsichni reagujici), muzes proti tomu protestovat (jako vsichni reagujici), ale to je tak vsechno, co s tim muzes udelat :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: nie, neriešilo.
    X ľudí sa tu na to sťažovalo, Nyx veľmi hmlisto sem tam niečo napísal a nakoniec to zmietol zo stola. Kecy o tom, že tu nechce mať dva paralelné systémy pre súkromné kluby a verejné sú zvlášť tristné, keď tu má dva paralelné systémy pre všetky ostatné aspekty verejných a súkromných klubov.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: Ono se to tu totiz resilo uz ...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ADMIX: už som tak nejak pochopil, že Nyx záhadne stíchne, keď nemá čím podložiť svoje rozhodnutie, ale to nič nemení na tom, že ma zaujíma iba jeho reakcia.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN: well, tak si pockej :)))))
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Omezenost nekterejch Madaru me fakt bavi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam