• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PETGRIDUS: tak se zas neudela link... :-)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    PETGRIDUS: http://www.nyx.cz/index.php/discussion/1492
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    a když zatrhneš no html?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    a ted koukam, ze to nejde ani postnout sem...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    nejde poslat (aspon pres ajax) zprava s odkazem na forum, ktery obsahuje spicaty zavorky, napr.:

    ... /index.php/discussion/1492
    Cannot send message: Použili jste zakazany tag: ... !
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: Jsme dospělí, nebořme si bábovičky, zvlášť když nikomu neubližují...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADMIX: Kvuli mne se nemenila ;) Ale jsme dospeli, respektujme jista pravidla/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ANARCHY: Ja vim ja vim, pointa prispevku byla v tom "gtfo" - proto jsem ho nenapadne zdvojil!

    Vubec bych se nedivil, kdyby VECTOR byl ten, kvuli kterymu se menily pravidla pro prejmenovani klubu ... le suck
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    ADMIX: To nech na adminech... ;-)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    VECTOR: dukazy or gtfo

    nebo spis rovnou gtfo
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vector pls
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    100+ a von to ten maďar zas.... :D
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: mmno okej
    síce nechápem, ako takéto riešenie môže vyhovovať tebe, ale to je tvoj biznis

    KOC256: chuj si sám, ak si nepochopil, že mi išlo o systémové riešenie problému a nie o to, či ide jednorázovo riešiť ručným zásahom Nyxa
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    dyt jsem ti to uz psal... jsi chuj jak lampa...
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: s timhle pocitam a staci mi napsat, ja to udelam rucne.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    príklad: mám klub vo formáte "V20 - nick1, nick2, nick3". jedno premenovanie s obmedzením a minimálne 5 znakmi mi v tomto prípade absolútne nepomôže, lebo V20 je označenie aktivity a nicky značia zúčastnených.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    NYX: dobre, tak inak: dalo by sa aspoň zmeniť to obmedzenie s tým "nový názov musí byť súčasťou starého názvu" a umožniť jedno premenovanie klubu na nový formát bez obmedzenia?
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: pred casem jsem to hledal a poprve jsem o deleni nazvu na nazev/podnazev psal v 2007, takze bez problemu to od 2001 urcite nebylo, spis prisla posledni kapka.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOJA: už som fakt nechcel reagovať, ale teda ešte pre ujasnenie:

    Ja viem, že je to Nyxov server a výlučne jeho produkt, na ktorom si môže robiť, čo chce. Neraz som túto myšlienku aj nahlas obhajoval, keď tu prebiehali rádoby-revolúcie používateľov, ktorí mali dojem, že by snáď na Nyxe mala byť zastupiteľská demokracia. Nemala.
    Odkedy je možnosť prémiovky, platím ju, pretože sa domnievam, že si Nyx za svoju prácu zaslúži dostať zaplatené (a prvé 4 roky ju robil navyše úplne zadarmo). Nedomnievam sa, že ma platenie prémiovky oprávňuje k tomu, aby som Nyxovi kecal do chodu serveru alebo do toho, aké funkcie pridáva alebo odoberá. Nikdy by ma nenapadlo argumentovať tým.

    Môj celý a úplný problém s touto zmenou spočíva v jednej prostej veci: ide o zbytočný ústupok debilom, ktorí si nedokážu urobiť poriadok v bookmarkoch, ktorý zbytočne ničí užitočnú funkcionalitu pre všetkých ostatných.
    Pálčivosť problému s premenovávaním klubov zrejme nebude nijak zásadná, keď tu tá funkcia s nami bez problémov bola od roku 2001. Ide teda zrejme len o to, že nejakých pár chujkov dokázalo dostatočne nahlas plakať Nyxovi do pošty. Preto skúšam presadiť zmenu rovnakým spôsobom.
    KOJA
    KOJA --- ---
    CLAVEN: Cau, nedalo mi to. Neni pravda, ze by se pripominky neresily. Koukni na muj posledni prispevek, to mi vysel Nyx vstric. Kdysi predtim jsem mel jiny a tam to neklaplo.

    Chapu frustraci z toho, ze se neco ubira smerem jinym, nezli podle tebe rozumnym. To se stane v podstate kdykoliv kdyz si oblibis nejaky produkt, ktery je zadarmo (linuxove a vubec oss veci na to trpi obzvlaste). Doporucuju sehnat cetnou skupinu podporovacu pro svou myslenku. Mnozstvi hlasu byva lepsi nez nezvratny argument. A nezapominal bych, ze ano, je to "muj" produkt, protoze ja ho pouzivam, jsem na nej zvykly atp. ale je to mozna jeste vic "jejich"/"jeho" produkt protoze on(i) to vytvoril(i) a tak je pravo nakladat s tim jakkoliv asi jasne.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ešteže si si to tak pekne sám vysvetlil, teraz sa ešte treba poplácať po ramenách, tupo akceptovať všetky zmeny a hlavne sa nenechať rušiť zlými Clavenmi

    ďalší pekný deň v harmonickom živote admina Nyxu je za nami
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam