• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: mam firefox 4.0.1. mam http://pt.jikos.cz/blue3/ systemovy skin a zahlavi u vsech klubu jako by tam byla zmena...tedy neni skryty a dost me to stve:o/ jsem zvykla jet bez zahlavi. Chci zpatky uplny skrty zahlavi neb me proste zahlavi nezajima a celkem me to obtezuje:o(
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Mam to taky, jako
    KOC256:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    v chrome to same...

    bud mi neco unika nebo nevim... proste to chci mit jen schovane pokud tam nekdo neudela zmenu... nikde jsem nic nemenil :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: divny. i v opere jsem to zkusil :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jiny ale zkousel jsem i systemovy... chova se to stejne...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: pouzivas systemovy skin nebo nejaky jiny?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    nevim presne jak to zahlavi kdo pouziva ale ja je mel vsechny permanentne schovane a ted je mam vsechny permanentne otevrene?

    Jak je mam schovat ?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Je to sice stale horsi, nez nastaveni zahlavi per-klub, ale libi se mi to :)
    NYX
    NYX --- ---
    predelal jsem to skryvani zahlavi. kdyz je to delsi nez cca 200px, zobrazi se jen prvnich 150px + link, co to ukaze komplet. nastaven pro skryvan starych momentalne funguje jako driv, ukazuje rovnou vse.

    asi to bude jeste chtit trochu prestylovat, aby to bylo vic na rane (ted to splyva pokud na konci vditelneho zahlavi jsou taky cervene odkazy), ale as to je leps nez predchoz reseni.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: dik :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: vlevo pres panacka
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Kdyz mi prijde posta a vyskoci mi v pravym dolnim rohu notifikace, obsah celyho webu se mi zarovna vedle nej aby vzniknul prostor pro dalsi zpravy..-to je predpokladam ficura ale da se to nejak vypnout? moc mi to nevyhovuje a rad bych to mel normalne prez to...
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Na Blackberry Playbooku mi nejde zavřít chatovací panel, nevím jestli je to problém tohoto konkrétního browseru nebo nějaký obecný na tabletech nebo jiných mobilních browserech. Může to někdo vyzkoušet?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Co takhle (defaultne nebo pridat nastaveni) zobrazovat v historii pouze diskuze s novymi prispevky jako to je u sledovanych? S tim ze to tlacitko co tam je by melo obracenou funkci a zobrazilo vsechny temata.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DEVNOK: ale teraz je to predsa prehľadnejšie a chudáci BFU sa už nestrácajú vo vlastných bookmarkoch neasi...
    DEVNOK
    DEVNOK --- ---
    NYX: Jo, dík, běhá to
    NYX
    NYX --- ---
    DEVNOK: pardon, za chvili to snad bude opravene.
    DEVNOK
    DEVNOK --- ---
    Kdykoli založím (privátní) klub, založí se mi jako klub absolutně beze jména (jméno má 0 znaků. Když se pak do ní přes poštu dostanu a zkusím ji přejmenovat na "Jméno", vznikne z toho klub se jménem "diskuze Jméno", přičemž ze slova diskuze se stane ta neměnná část názvu... Zlatej starej způsob přejmenovávání ;)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a nemohlo by se to dít tady: [ tržiště ]

    přijde mi, že většina lidí do tržiště leze tudy, beb vidí kolik je tam new+
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: to se deje...v sekci trziste. v klubech, kam se loguji nove inzeraty, se to nedeje. prijde mi to tak logicke.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Dotaz, nepomohlo by v inzerátech, kdyby starý inzerát, který dám aktualizovat se objevil znovu na "první" pozici? Přecijen by to urcite danému inzerátu (který tím, že je neaktuální je asi hůře prodejný, hůže poptatelný atd...) pomohlo....
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: no stejne, ono se to proste rozdeli a YB se nezaindexuje, protoze je to moc kratke...ty tvoje housky-rohliky samozrejme pres "housky-rohliky" najdes :) tj. neni problem v minusu samotnem...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: I kdyz je vyraz v uvozovkach ? To by nemuselo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam