• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jo, tak se to ma chovat. v posledni dobe casto narazim na to, ze jsou v zahlavi nejaka pravidla / instrukce apod a lidi je pak ignoruji a vymlouvaji se na to, ze zahlavi nevidi. takhle by nemel byt problem, kdyz se spravci vejdou s tim klicovym do vymerene plochy.

    co presne udelam s tim nastavovanim jeste nevim, mozna misto ano/ne dam moznost zvolit na kolik px to orezavat (vcetne nuly)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Zrejme prave doslo k naplneni dvou Murphyho zakonu:

    Každý program, který běží bez závad, je zastaralý
    Každý užitečný program je měněn
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: mam firefox 4.0.1. mam http://pt.jikos.cz/blue3/ systemovy skin a zahlavi u vsech klubu jako by tam byla zmena...tedy neni skryty a dost me to stve:o/ jsem zvykla jet bez zahlavi. Chci zpatky uplny skrty zahlavi neb me proste zahlavi nezajima a celkem me to obtezuje:o(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    a to je mozna to co me bude srat!
    nechci z toho delat internet exporer s zbytecnymi stovkami PX nejakych priblblych panelu...

    nechci cist kazdy den 100 zahlavi ktere jsem jiz nekdy cetl... ani nepamatuji kde se ze tech mych +100 klubui nekde menilo zahlavi ... a vubec mi to nevadi...


    neber to osobne jen reaguji...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Taky tak.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Mě se všechna záhlaví otevřela jednou, jako by se na nich stal změna. Od té doby se ukazujou jen ta záhlaví, která jsou kratší než těch 150px nebo kolik. Ta, která jsou delší ukazují jen začátek. Úplně skrýt zahlaví teď nejde, jestli tomu rozumím. Nebo jde?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOMPAS:
    treba neco delam spatne... ja to nastaveni nemenil uz par roku... tak me naved ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    jediny rozdil je, ze pokud tam je schovavat, tak se zobrazi ta pulka a odkaz show whole header
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    ..ve skinech dark i forrest3...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    At mam "ukazuj v diskuzi vždy záhlaví" zaskrtnuto, nebo ne, vzdy tam to zahlavi mam.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Mam to taky, jako
    KOC256:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    v chrome to same...

    bud mi neco unika nebo nevim... proste to chci mit jen schovane pokud tam nekdo neudela zmenu... nikde jsem nic nemenil :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: divny. i v opere jsem to zkusil :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jiny ale zkousel jsem i systemovy... chova se to stejne...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: pouzivas systemovy skin nebo nejaky jiny?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    nevim presne jak to zahlavi kdo pouziva ale ja je mel vsechny permanentne schovane a ted je mam vsechny permanentne otevrene?

    Jak je mam schovat ?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Je to sice stale horsi, nez nastaveni zahlavi per-klub, ale libi se mi to :)
    NYX
    NYX --- ---
    predelal jsem to skryvani zahlavi. kdyz je to delsi nez cca 200px, zobrazi se jen prvnich 150px + link, co to ukaze komplet. nastaven pro skryvan starych momentalne funguje jako driv, ukazuje rovnou vse.

    asi to bude jeste chtit trochu prestylovat, aby to bylo vic na rane (ted to splyva pokud na konci vditelneho zahlavi jsou taky cervene odkazy), ale as to je leps nez predchoz reseni.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: dik :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: vlevo pres panacka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam