• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vzdyt testuju :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jenze toto jsi mel rozmyslet, otestovat, udelat drive nez naseres 101% uzivatelu NYXu. Takto to je fakt uplne NA HOVNO. A to jsem hodne tolerantni ;-)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: to mi přijde vyhovující
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Jo a už mi zase nechodí vyskakovací okna realtime funkcí, firefox 9.0.1.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: prosím, dej zase možnost ho úplně skrýt, zobrazujou se mi všechna záhlaví a na nich půlky obrázků a podobně, je to strašně otravné.
    GREGI
    GREGI --- ---
    stejne ty pravidla caso nejsou v zahlavi diskuze... vetsinou sou to obrazky a jine veci ktere akorat otravujou
    GREGI
    GREGI --- ---
    a co udelat okenko nebo tlacitko na menu spesl pro pravidla?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: ja nevim, ale kdyz uz me nekdo jednou napomene ze delam v klubu neco nepatricnyho tak si na to dam priste pozor a pripadne si to zahlavi i znova prectu....a hlavne kdyz lezu do noveho klubu tak to prvni precteni udelam, ale pak uz me to proste obtezuje to tam mit porad...a muset to cely prelorovavat nez se dohrabu k jadru diskuze:o/

    za tu nulu bych byla celkem vdecna:o)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Hele víš co bylo nejlepší? Úplně původní stav. Defaultně zobrazovat záhlaví všem a pokročilý uživatel, který věděl co dělá, si záhlaví skryl. Od tý doby, co jsi přehodil výchozí hodnoty jsou tyhle potíže s lidmi, kteří ani nevedí co to záhlaví je a malinký odkaz přehlédnou, protože ho tam ani nečekají. Tohle nový kompromisní nastavení se mi líbí pro kluby, kde je záhlaví nějakej dynamickej obrázek generovanej na jiným serveru, zvlášť, pokud by autoři tyhle obrázky upravili tak, aby to nejdůležitější bylo úplně nahoře. V naprostý většině případů to však vede k tomu, co píše KOC256, úplně zbytečně zabranej prostor, kterej budu jen přeskrolovávat...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jo, tak se to ma chovat. v posledni dobe casto narazim na to, ze jsou v zahlavi nejaka pravidla / instrukce apod a lidi je pak ignoruji a vymlouvaji se na to, ze zahlavi nevidi. takhle by nemel byt problem, kdyz se spravci vejdou s tim klicovym do vymerene plochy.

    co presne udelam s tim nastavovanim jeste nevim, mozna misto ano/ne dam moznost zvolit na kolik px to orezavat (vcetne nuly)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Zrejme prave doslo k naplneni dvou Murphyho zakonu:

    Každý program, který běží bez závad, je zastaralý
    Každý užitečný program je měněn
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: mam firefox 4.0.1. mam http://pt.jikos.cz/blue3/ systemovy skin a zahlavi u vsech klubu jako by tam byla zmena...tedy neni skryty a dost me to stve:o/ jsem zvykla jet bez zahlavi. Chci zpatky uplny skrty zahlavi neb me proste zahlavi nezajima a celkem me to obtezuje:o(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    a to je mozna to co me bude srat!
    nechci z toho delat internet exporer s zbytecnymi stovkami PX nejakych priblblych panelu...

    nechci cist kazdy den 100 zahlavi ktere jsem jiz nekdy cetl... ani nepamatuji kde se ze tech mych +100 klubui nekde menilo zahlavi ... a vubec mi to nevadi...


    neber to osobne jen reaguji...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Taky tak.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Mě se všechna záhlaví otevřela jednou, jako by se na nich stal změna. Od té doby se ukazujou jen ta záhlaví, která jsou kratší než těch 150px nebo kolik. Ta, která jsou delší ukazují jen začátek. Úplně skrýt zahlaví teď nejde, jestli tomu rozumím. Nebo jde?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOMPAS:
    treba neco delam spatne... ja to nastaveni nemenil uz par roku... tak me naved ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    jediny rozdil je, ze pokud tam je schovavat, tak se zobrazi ta pulka a odkaz show whole header
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    ..ve skinech dark i forrest3...
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    At mam "ukazuj v diskuzi vždy záhlaví" zaskrtnuto, nebo ne, vzdy tam to zahlavi mam.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Mam to taky, jako
    KOC256:
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    v chrome to same...

    bud mi neco unika nebo nevim... proste to chci mit jen schovane pokud tam nekdo neudela zmenu... nikde jsem nic nemenil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam