• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PREVIT: no ale tohle je dobra pripominka, spravci by to asi meli videt ve svych klubech vzdy oriznute, jinak by museli pri editaci vzdy prepinat sem a tam, aby meli predstavu, jak to uvidi vetsina lidi.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: Ted uz se to zmenilo, nicmene jsem uplne nepochytil, ze tohle zobrazeni nahrazuje "skryt zahlavi" - to je IMHO velmi nestastne reseni.

    Jinak moje nabidka betatestovat novy ficury plati, kdybys to nekdy zavadel :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: byl tam problem u zahlavi, kde se postupne nacitaly obrazky, ted uz to je snad ok...kdyztak posli link na konkretni kluby, pokud to stale nekde jeste blbne, kdyby to bylo jeste necim jinym.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: I to je super.
    NYX
    NYX --- ---
    PREVIT: asi tam budou jen tri hodnoty (on/off/pevna vyska), at spravci vi, kolik toho zhruba lide normalne uvidi. kdyby si to kazdy mohl nastavit uplne po svem, delalo by to asi zbytecne zmatky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    za premyslejici mensinu se povazuji, CSS taky zvladam ale skinovat se mi fakt nechce :(
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: O.K., donutit spravce, aby si udelali uklid v zahlavi neni spatny napad. I ja jsem to uz udelal. :)
    Ale budu docela rad, kdyz to bude fungovat s tim volitelnym nastavenim 0-100%.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ta premyslejici mensina si to prece muze zmenit sama [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    uz tu mam rozdelane to nastavovani pro skryt/oriznout/ukazovat, takze pak snad budou spokojeni vsichni.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYXi:
    A co ty pravidla/zahlavi dat do zapati... a tam at se zo klidne zobrazuje porad... myslim ze kazdy obcas do te paticky zajede a nebude to tam otravovat vubec nijak... Hmmm ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    1/ davam za pravdu ze neviditelne zahlavi je neaktualni... treba v mem klubu o Win7 jsem se dneska docetl ze brzo uz se na ne (na Win7) muzeme tesit... a jak prosakuji zpravy ze zakulisi :) to je vtipne kdyz zrovna vcera vysly RP pro Win8 :)

    2/ tak vrat to zpatky jak to bylo - default zobrazene (moznost skryvani) s tou sqelou poloskryvaci ficurou

    2.5/ uzivatele, kteri se nehrabou v nastavebnich jsou ovce a jim bude vzdy jedno zda maji pole pro zadavni prispevku nahore po ruce a nebo budou scrolovat uplne dolu... jsou to proste ovce, ty nenaseres asi nicim... ale nasravas tu mensinu ktera premysli o tom jak co pouzivat a kazdou takovou neuvazenou a neotestovanou zmenu chype dost sensitivne...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no rekl bych to trochu jinak. imho stale viditelne zahlavi (s rozumnym limitem) ma sve rozumne pouziti a jako default s moznosti nastaveni obema smery to je to asi nejlepsi reseni.

    TUILE: kdyz to bylo defaultne videt, tak vetsina lidi vubec nevedela/nehledala nejake nastaveni na skryvani. kdyz se to preplo na vychozi skryti, tak zas plno lidi zahlavi prehlizi uplne. fakt se neda spolehat na to, ze si lide zahlavi v kazdem klubu jednou prectou a pak uz si ho budou nadosmrti pamatovat.

    kdyz bude default takhle oriznuty, treba to spravce trkne a nebudou zahlavi pouzivat jen najako druhou nastenku s hromadou obrazku apod.
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOC256: jj, bylo o tak. nyx o pak prenastavil s tim, ze se na to novacci casto ptaj, kde to maj vypnout...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TUILE:
    co pamatuji tak takto to bylo ne? ja to pak jednou vypnul a bylo vymalovano...
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja mam teda zahlavi zobrazeny vzdycky, takze se me tahle ficura nedotyka, nicmene, kdybych chtela zahlavi vypnout, tak ho chci vypnout kompetne a ne takovymhle prapodivnym zpusobem...

    osobne se mi nejvic libi uz jednou zminovana verze - nastavit zobrazeni zahlavi jako vychozi a pokrocily uzivatel is ji muze vypnout... (pripadne nastavit nejakej mezistav ukazuj mi pulku prvniho slova, je to cool)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Takze cjhces jako rict ze si porad sverepe stojis za tim ze zabastleni obrazovky je prinosne a chtene?
    NYX
    NYX --- ---
    PREVIT: no ja tezko mohu za spravce rozhodovat co jsou ty klicove informace, ktere maji byt videt vzdy. doufam, ze ty nesmyslne velke texty a obrazky minimalne presunou nekam niz a nahoru se dostane to podstatne.

    opravdu nevim, jak bych mohl tohle za ne udelat ja.

    kdo nevydrzi na dodelani toho nastavovani, muze si to zatim zmenit ve skinu http://pastebin.com/nkXsv048
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Nechci tady rozdmychavat flame, ale...
    Cim driv uznas, ze jsi slapl vedle, tim lip. Protoze kazda dalsi prace na modifikaci zobrazeni/castecneho zobrazeni zahlavi ti z duvodu vynalozene energie uzavira cestu zpet.
    Uznat chybu je projevem sily a paradoxne i sebeduvery. Jen slabi trvaji na svych chybnych rozhodnutich! :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: To snad spravis ty, ne?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mimochodem, to orezavani se chova nahodne, obcas orizne, obcas zobrazi cely, zahlavi je beze zmen.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Jestli to bude takhle pokracovat, tak nevim, jestli si jeste zaplatim premiovku....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam