• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    je to ted cele takove dost WTF... at si nastavis co si nastavis vzdycky ti to system za urcitych okolnosti preplacne
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: tak jsem to ani nemyslel ... nevadilo by mi ani to, kdybych si to moh nastavit globalne, ale soucasna situace me spis motivuje, abych se zrek spravy v klubech, kde chci videt cely zahlavi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uzivatelsky per-klub, nejlepsi reseni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    na spravcich bych to nenechaval... aby si nahodou ten spravce nemyslel ze to jeho zahlavi je megadulezite a necpal ho vsem...

    Sel bych cestou bud uzivatelsky per klub
    a nebo uzivatelsky globalne ale bez nejakych WTF vyjimek :(
    V3S
    V3S --- ---
    ja mam stejnej problem s nevidenim zahlavi, ktery videt chci ... celkove je to rozdeleny nastaveni a nemoznost zmeny pro spravce pekna konina, ve ktery nevidim vubec zadnej smysl ... doufam, ze budu zas smazan bez odpovedi ;)
    NASA
    NASA --- ---
    Vazne je nutne videt zahavi ve vsech klubech, kde mam prava? Ve vetsine klubu, co sleduji neni zahlavi nijak dulezite a to zobrazeni je tedy zbytecne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    nadpisy v tech zlutych pruzich...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    WOODMAKER: co z toho je necitelne? vysvetlit prosim, bud je to fakt necitelne a koukam spatne, nebo nevim .))
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: nemam tuseni. delaji to vsechny prohlizece? i na jinem pocitaci?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ALCATOR: Sorry za bump, ale tento problém pořád přetrvává, co dělám špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ahoj, tohle je skoro nečitelné. Kudlanka?

    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    KOC256: no to prece nejde, jinak to tady nezminuju, ze jo
    kdyz mas pravo na upravu zahlavi, tak si to zmenit nemuzes, orezava se ti to vzdycky
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TUILE: Nevim ted jsem z iphonu. A mam spise opacny problem ze nechci videt nikde nic a kde mam pravo pro edit me tam porad neco otravuje :(
    TUILE
    TUILE --- ---
    KOC256: u diskuzi, kde mas pravo na upravu to nejde, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ENTENTYKY: Si nastav ze to chces videt cele.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nelibi se mi, ze jako majitel nevidim svy zahlavi - to ma byt jako za trest? :D ja se na ne divam rada a fakt me to prudi, kdyz vidim nejakej nesmyslnej orez ... bude nejaka uprava tohohle?
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    NYX: aha, ok, cetl je tedy neviditelny.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to nema vliv na to, co je v db..."precte" se az v okamziku, kdy clovek hybne mysi nebo neco zmackne v danem tabu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Nebo vyskočilo okýnko se zprávou a v poště je jako neprectena ?
    NYX
    NYX --- ---
    GONDAR: pokud je tam nevidis, tak je precetl. pokud se pritom stale hlasi jako neprectene, cetl je zatimco byl neviditelny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam