• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Nebo vyskočilo okýnko se zprávou a v poště je jako neprectena ?
    NYX
    NYX --- ---
    GONDAR: pokud je tam nevidis, tak je precetl. pokud se pritom stale hlasi jako neprectene, cetl je zatimco byl neviditelny.
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, v premiovce mi par mesicu u posty nefunguje funkce "deleting already sent mail from recipient's inbox". kdyz kliknu na "unread", kdysi se mi objevily zpravy, ktere dotycne id jeste neprecetlo s volbou jejich vyberu a vymazani z jeho mailboxu.

    tusi nekdo o co jde ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOMPAS:
    coz je super uzivatelske reseni ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SPOTREBITEL: .home-box-wrapper { display: none; }
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SPOTREBITEL: Nejde.
    TOMMY69: To funguje jen pro speciální případy "nikdy" a "nikde".
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    SPOTREBITEL: Osobní --> Nastavení --> Nastavení diskuzí --> záhlaví, která jsem již jednou viděl --> Zcela skrýt
    SPOTREBITEL
    SPOTREBITEL --- ---
    jde prosím nějak zařídit, abych nikdy a nikde neviděl záhlaví?

    prosil bych návod pro idioty

    děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: = ne muj problem :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    user skin :o)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ta tlacitka vidis jen na :hover, ne? a to jeste hodne prusvitna, pokud nejsi primo nad nim.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ani jsem nevěděl v kolika klubech mám možnost editovat záhlaví... ale po 15ti hodinách jsem opět ve stavu, že mě to akorát začíná srát ;-) a ještě ty velké tlačítka (editovat, smazat)...
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    OK, děje se mi taková zvláštní věc (viz obrázek) -- najedu na "živý" odkaz na cizí příspěvek, objeví se náhled příspěvku, ale když na to kliknu, tak se ocitnu "jinde".

    Tuší někdo, čím to může být?

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    děkuju za návrat skrývání :)
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    VANEK: Ja jsem takhle spokojena, ano, sice vidim utrzek zahlavi, ale jen jeden, ne x kousku pod sebou, o to mi hlavne slo. No a na nyxdroidu nic takoveho resit nemusim. ;-)
    Takze diky, Nyxi :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    RENFRI: Bohužel, v klubech, kde člověk má práva, vidí záhlaví jen oříznuté, že aby věděl, jak to mají běžní uživatelé, a třeba v Opeře Mini (ale tam to NYX jistě s potěšením označí za fičuru ;-) se teda zobrazí celé.

    Dá se v cizím klubu nějak zjistit, na jaký počet příspěvků je nastaveno archivování?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    NYX: aha mas pravdu jedna se o klub kde mam prava. funguje ti to dobre.
    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: mas systemovy skin? jak to mas v nastaveni? a jedna se o kluby, kde mas pravo zahlavi upravovat?
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    mě se to zahlavi furt ukazuje i kdyz jsem ve FF pomoci tools\clear receant history smazal vse cocies-cashe atd...
    KACHNICK
    KACHNICK --- ---
    NYX: Jsem na Nyxu krátce, ale to záhlaví mě zajímá :) Pro mne by optimální stav byl dát záhlaví přiměřený rozsah, neskrývat ho nikomu, a do přiměřeného rozsahu by se třeba nemuseli vejít obrázky a gify - Prostor pro nejdůležitější pravidla, případně odkaz na "výlučně možné typy vkládaných obrázků" na nástěnce.

    Pokud by to nebylo srozumitelné, dám příklad na dvou diskuzích, které sleduji. V diskuzi O RLY - every day is Caturday mi záhlaví příjde důležité celé i když by šlo třeba taky zestručnit, sama jsem se jeho skrytím "splálila o pravidla" a to zcela bezelstně. Například ale u diskuze Netradiční Kostým je záhlaví opravdu k "urolování se" přesto, že je důležité.

    Záhlaví s obrázkem, které mi přijde rozsahem umírněné a s radostí si ho klidně nechám zobrazovat celé a pořád je v této skupině VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD " -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!"
    Tak jen má troška do mlýna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam