• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: jak "dohodnu se spravci"? vzdyt tohle se tyka jen klubu, kde ty sam mas moznost na home presunout co chces.
    V3S
    V3S --- ---
    TOMAS3333: samozrejme, ze neresi ;) ... pokud davas pozor, tak Nyx na nase pripominky nereaguje, takze bych rek, ze pristupuje ke strategii "vysumeni", kdy si uzivatele nakonec zvyknou a prestanou to resit, podobne jako to delaji na facebooku ... vule lidu a informovani o zmenach ustupuje do pozadi (viz. treba nulove info v novinkach v systemu)

    (pokud krivdim a neni to tak, tak se omlouvam, ale opravdu to tak vypada ... stejne vysumela i nevule s fixnim nazvem klubu ... a duvod proc se proti tomu tak cilim je, ze nemyslim ze by si pokrocili uzivatele zaslouzili autoritativni rozhodovani a jsem spis pro svobodu a dialog - napr. kdyz me stve zahlavi, tak se bud dohodnu se spravci, jestli nejde neco presunout na home, jestli nechtej, tak je to jejich vule, jestli me to stve, tak tam nemusim chodit, coz je zase moje vule, nevim proc to musim mit z vule treti strany prikazany ... podobny diktatorsky sklony pak chytaj i spravci a fakt tu kvuli tomu uz neni takova sranda jako bejvala, ale hlavne ze je ordnung)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    a v anglictine je tam preklep: headers you can edit are always displayed reduces
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    sice je pekne ze sa k zahlaviam pridalo "[Editovatelná záhlaví vidíte vždy redukovaná]" ale neviem ci to riesi problem, ktory s tymto zahlavim mame.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A v Opeře zvlášť ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ona by se kdyztak mela objevit na nasledujici strance. ale jako stat se muze kdeco :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    prichozi. Ale nejsem si jisty zda jsem nahodou nevytahl treba kabel z NTB (ale wifina byla stale pripojena... ...ze by reconect).
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: a chybi odchozi nebo prichozi zprava?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ma msysl nejak hlasit kdyz to RT okno neobsahuje vsechny zpravy ktere jsou v poste... ...pri RT komunikaci...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    je to ted cele takove dost WTF... at si nastavis co si nastavis vzdycky ti to system za urcitych okolnosti preplacne
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: tak jsem to ani nemyslel ... nevadilo by mi ani to, kdybych si to moh nastavit globalne, ale soucasna situace me spis motivuje, abych se zrek spravy v klubech, kde chci videt cely zahlavi
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uzivatelsky per-klub, nejlepsi reseni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V3S:
    na spravcich bych to nenechaval... aby si nahodou ten spravce nemyslel ze to jeho zahlavi je megadulezite a necpal ho vsem...

    Sel bych cestou bud uzivatelsky per klub
    a nebo uzivatelsky globalne ale bez nejakych WTF vyjimek :(
    V3S
    V3S --- ---
    ja mam stejnej problem s nevidenim zahlavi, ktery videt chci ... celkove je to rozdeleny nastaveni a nemoznost zmeny pro spravce pekna konina, ve ktery nevidim vubec zadnej smysl ... doufam, ze budu zas smazan bez odpovedi ;)
    NASA
    NASA --- ---
    Vazne je nutne videt zahavi ve vsech klubech, kde mam prava? Ve vetsine klubu, co sleduji neni zahlavi nijak dulezite a to zobrazeni je tedy zbytecne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VECTOR:
    nadpisy v tech zlutych pruzich...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    WOODMAKER: co z toho je necitelne? vysvetlit prosim, bud je to fakt necitelne a koukam spatne, nebo nevim .))
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: nemam tuseni. delaji to vsechny prohlizece? i na jinem pocitaci?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ALCATOR: Sorry za bump, ale tento problém pořád přetrvává, co dělám špatně?
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam