• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATHEW_ER: spravci jsou prasata a cpou tam fotky o rozmerech nekolika obrazovek, tak at tim taky pekne trpej, kdyz to vnucujou ostatnim ;)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Pokud jsem to spravne pochopil, tak tahle vyjimka pro lidi s pravem editovat zahlavi je tam proto, aby ten clovek videl jak to bude vypadat u uzivatele, ktery to ma takhle nastaveny (tedy vzdy polovicni, pac schovane a cele zobrazene si asi dovede predstavit).

    Pokud tam neco takoveho musi byt, sel bych ale jinou cestou... zobrazit zahlavi podle uzivatelskeho nastaveni a pokud ma prava ho editovat, pridat tam button, ktery to on-demand prepne na polovicni zobrazeni jen pro ten jeden pozadavek. Jestli je to potreba lidem cpat nejak vic, da se tam presmerovat po uprave zahlavi.
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: ty neco potrebujes, ja potrebuju neco jinyho, ale pokud jsi spravce, tak si nenastavis 0:100 ani 100:0 a to je to, o cem tady porad dokola pisu, a imho jde jen o dalsi radek v nastaveni se stejnym rolovacim seznamem, jen pro spravce a je to vyreseny ;)

    me novinky nevadej, kdyz me nikdo nenuti je pouzivat (zvlast kdyz v nich nevidim zadnej smysl) a diky nastaveni si muzu zachovat puvodni vzhled a funkce, tak jak to mam rad a jsem zvyklej
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALESH:
    "potrebuju" - bud navstevujes specificke spektrum klubu a nebo mi neco unika... :) kazdopadne souhlasim ze musi byt moznosti 100:0 a 0:100 :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    KOC256: jak ojedinela? Ja potrebuju zahlavi videt vsude a cele. Neni to ani 90:10, ani 80:20 ani 50:50 je to 100:O
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    KOC256: Ja vim, ted uz je to jen sranda.....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    takze zase to NYXi WTF. Proste neco si zvolis a ono ti to systemove prideli jine zobrazeni... :(
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: no brani, teraz vidim iba zaciatok kedze tam som spravca.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    Tak ale to ti nikdo nebrani aby sis to nechal zapnute. Mi vadi ze mam zvoleno "nezobrazovat nikde, nikdy a nesrat me porad" a on si system obcas usmysli ze mi to stejne zobrazi...


    PREVIT:
    refresh teda nevim jak presne fungovala le refresh na click se da kdekoliv vyvolat jinym tlacitkem...

    V3S:
    Ale to je ojedinela potreba... jako sorry ale ja sleduji 100+ klubu a nikde nepotrebuji tzo zahlavi videt. Neni to ani 10:90, ani 20:80 ani 50:50 je to 0:100...
    V3S
    V3S --- ---
    KOC256: jsou tam data akci, informace, ktere chci mit po ruce, pouzivane odkazy? ... predpokladam, ze spravci se cele zahlavi nezobrazi, ani kdyz se zmeni ;)

    jinak ja se nehadam o to, jestli se nekomu zahlavi libi nebo ne, ale o to, ze nemam moznost si to nastavit tak, jak by mi to vyhovovalo, a nikdo mi zatim nevysvetlil proc to tak je ... jediny argument, co tu zatim padnul je, ze ma spravce videt zahlavi tak, jako navstevnik, ale u nej to preci taky zavisi na tom, jak to ma nastaveny nebo jestli mu nedejboze nekdo nedal pravo upravy (jsou i kluby, kde muzou upravovat vsichni)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    QUANTI: Lepsi je tohle:


    (je tam i tlacitko REFR...:))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    PREVIT: ani mi ho nepřipomínej, slzím :))
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD: Bylo. Temer. Cyberspace byl dokonaly, jenze umrel....
    CyberSpace.cz
    http://web.archive.org/web/20010405071632/http://matrix.cyberspace.cz/
    HARALD
    HARALD --- ---
    To to tu před těmi 10 lety muselo být úplně dokonalé.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    PREVIT: A nyni se vracime k pocatku - zahlavi smazeme a bude to jako driv.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    HARALD: Zacalo to smazanim tlacitka "Refresh" a konci to devastaci zahlavi, ktere tenkrat ani nebylo....:)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: ja mam zahlavia vsade zobrazene, scroll mi nevadi a lahsie sa mi orientuje v ktorom klube prave som, nemusim hladat nazov klubu. navyse niekde moze byt zahlavie aj celkom uzitocne, napr. [ STEAM Powered Gamers ☺ [Alien Swarm, L4D, CSS, TF2, Insurgency, Red Orchestra, ...] ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    Je to špatný. Už deset let se tu mění všechno k horšímu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    QUANTI:
    ono to slo vzdycky menit. Jen je treba se podivat co umoznuje nastaveni... ;-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TOMAS3333: zrovna nedávno jsem na to myslela :) že dokud bylo záhlaví defaultně visible, lidi na to mysleli a nedávali tam kraviny... pak jsme si zas odvykli... teď je to zas všude jinak... mno nic no :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam