• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    IDLE: nejakej greasemonkey skript ?
    IDLE
    IDLE --- ---
    TARMAQ: Už vyřešeno, adblock to nebyl, ale jiné rozšíření.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    IDLE: nebude to neco s adblockem?
    IDLE
    IDLE --- ---
    NYX: Jo, popup s tlačítkem OK, dokud ho neodklepnu, nepustí mě dál.
    NYX
    NYX --- ---
    IDLE: chromium tu vubec nemam, ale v chrome se mi nic takoveho nedeje. ani v konzoli nic podobneho neni.

    a to to tam vazne skace jako popup nebo tak neco?
    IDLE
    IDLE --- ---
    A tak ne, kecám, zrovna v diskusi to asi nedělá, ani v poště, ale ve výpisu sledovaných, v seznamech témat a podobně ano.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Už nějakou dobu se mi v Chromiu (na Debianu) děje toto: pokud mám otevřené plovoucí okýnko s poštovní konverzací a pod ním si dám načíst stránku (ať už aktualizaci, nebo přejdu například do diskuse), vyskočí na mě hlášení: Cannot read property 'parentNode' of null.

    Jinde (například ve Firefoxu) mi to nedělá.
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: jo, delam si poznamku.
    DONALD
    DONALD --- ---
    treba "spoiler" by se mohl povolit rovnou, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    MILL: jo, je tam ted whitelist na tridy. loguji zamitnute a pripadne uzitecne zase povolim, ale zrovna titlebar snad nikde ani neni definovany.
    MILL
    MILL --- ---
    Přesný obsah hlášky je Hodnota atributu není povolena: (class="titlebar")
    MILL
    MILL --- ---
    Včera jsem ještě normálně upravoval záhlaví klubu a dneska mi to hlásí že atribut class=... není povolen, změnilo se něco v omezení html ?

    díky
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: tak jo
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: kudlanka?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ahoj, když na záhlaví h.t.m.l.c.o.d.i.n.g...;)..[html]..:) kliknu na odkaz HaTMatiLka pro uplne zacatecniky... (ten klub neexistuje), pošle mě to na stránku se stejnou adresou a s nápisem "redirect", což je teda odkaz a dál se nic neděje, leda až kliknu na ten odkaz.

    Dělá mi to i v Opeře i v Epiphany. Já jen že bych očekával jiné chování.

    index.html (340 B)
    VOLODJA
    VOLODJA --- ---
    Ahoj kdyz si otevru v trzisti jednotlivy kategorie do vice tabu a pak sroluju dolu a kliknu na dalsi stranku, tak to vdycky preskoci na dalsi stranku kategorie, ktera byla otevrena jako posledni, ne kategorie ve ktere zrovna jsem
    TUILE
    TUILE --- ---
    pokud vypadnes ze statistik klubu, tak to mas jako neprecteny. kdyz klub sledujes, tak ses ve statistikach furt.
    pokud mas klub v historii, tak by se ti taky melo ukazovat, kolik prispevku si precetl, neprecetl a tudiz ve statistikach ses.
    jakmile odsunes klub do doby kamene a nebo ti z historie vypadne sam, tak po dalsi navsteve se tvaris jako novy navstevnik.

    takhle to mam dopozorovany, at me pripadne nekdo opravi.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TARMAQ: jo, on nyx.cz po nějaké době zapomene, co sis četl. Nemyslím, že to má něco společného se sledovanými diskuzemi. Taky bych si rád přečetl více o daném algoritmu.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    je nejaka souvislost mezi neprectenymi prispevky v diskuzi a tim, zda ji mam v sledovanych diskuzich/v historii? Nedavno jsem vlezl do nejakyho auditka, ktere uz jsem nemel ani v historii a najednou se mi jevily jako neprectene i prispevky, ktere uz jsem prectene mel..
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    TOMAS3333: ajo, možná to bude tím, sem tápal nad tím co by to mohlo být, teď aby mi ještě někdo napsal na otestování...

    tak to se omlouvám za spam...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam