• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Takže klasická tabulka zadaná v HTML teď bude podobná příspěvkům? To by bylo fajn, dříve to bez systr a systd nefungovalo. Lépe řečeno, vypadalo ošklivě.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYX: aha...tak to zkusím, díky!
    NYX
    NYX --- ---
    LALINA: vzhledem k tomu, ze tyhle tridy uz asi roky nejsou nikde definovane, muzes je z toho uplne vyhazet a melo by to vypadat stale stejne
    LALINA
    LALINA --- ---
    když chci změnit záhlaví klubu, kde mám tabulkové tagy, tak mi to hodí nějakou takovou hlášku:
    Hodnota atributu není povolena: (class="systr")
    přičemž tyhle tagy tam fungují už roky.

    Změnilo se něco a jestli ano, tak jaké jsou nové tabulkové tagy, prosím?
    HASH
    HASH --- ---
    ADMIX: \o
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DONALD: Aha, preklep v UA, false-flag na HASHe - omluva :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    ADMIX: a presto tam je :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HASH: 403 powah
    HASH
    HASH --- ---
    pokud Vam vadi vetsina zmen, co NYX promita do designu systemovych skinu, doporucuji http://nyx.hash.cz/skins/dark/ od ID KRALIK
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tohle reseni jsem prave chtel nabidnout.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Protože jsem na obou počítačích, které potřebuju rozlišit, dokonvergoval k absolutně totožné verzi prohlížeče i systému, i když jsem se snažil neaktualizovat. --- Schodišťovým efektem mě ještě napadlo, že bych si mohl domA NAINSTALOVAT NĚJAKÝ AGENTSWITCHER, ale to je trochu levou rukou za pravým uchem.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: proc tohle potrebujes?
    VANEK
    VANEK --- ---
    Že by alternativní skin nezávisel jen na useragentu, ale i IP, to by asi nešlo, což?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Díky, taky bych řekl. :)
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: uz by to melo byt prehozene z 100 na 250, snad to bude stacit
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: t já chápu, že to není samoúčelná buzerace :) ... ale s takovým odkazem se setkávám tak jednou do roka, ale už jsem se zatím dvakrát, třikrát na zkráceném odkazu zasekl a musel jsem si nad nej najet myší, aby se mi ukázal nezkrácený odkaz. Z čehož usuzuju, že jednou za dlouhý čas strpět hovadsky napsaný odkaz (za který mohu dotyčnému v poště vynadat) je pro mne snesitelnější, než se každý den vztekat nad třema tečkama v odkazu :)
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: ja to udelal pote, co jsem nekde narazil na asi desetiradkovy link...a vychozi max. delku jsem nastavil stejnou jako pouzivam pro zkracovani jinde. a jo, v klubech to klidne snese podstatne delsi, jen jsem se jeste nedostal k tomu to prenastavit.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    To zkracování linků je hodně nepohodlné a nepříjemné. Ne u všech odkazů funguje načtení TITLE stránky, a se zkrácením odkazu se špatně poznává, co je nalinkováno, i když to je třeba článek z Wikipedie.

    Myslím, že místa na obrazovce má každý v dnešní době dost (ani na iPadu mi dlouhé linky nevadí) a těch deset písmenek, co se zkrácením obvykle ukousne žádná výhra není. A přitom ta ukousnutá písmenka jsou často docela důležitá.

    Prosím o vrácení zpět, fakt to ničemu nepomáhá, ale naopak obtěžuje.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    LORD_WANG: jde to. diky NYXovi a dalsimu priteli, ktery mi, nez jsem stihl aplikovat sam, poslal hotove reseni. ale i bez toho je to velmi jednoduche. kdo po tom touzi tak jako ja, posta
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HASH: mne sa viac ľúbi, keď povie, že to je vlastne super a desať rokov to bolo zle, ale nedokáže povedať, prečo.

    (Áno, tie názvy klubov ma furt serú a neprestanú ma srať nikdy.)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Clovek po ctyrech dnech vleze na nyx, a vsechno je tu spatne ...

    - zkracovani linku - dafuq?
    - ty mezery mezi radkama ... celej vecer zmensuju zoom, jestli to neni tim - neni

    opera 10.11 winxp
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: nemam, vzdyt tu padlo, ze to je cizim skinem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam