• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TUILE
    TUILE --- ---
    a nebo avatar uskocit jen o jeden cm treba-..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    a co tam dát šipku plovoucí na ikoně? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KEJML: Nejde jen o pixely ale hlavne o centimetry, musis pak otacet hlavou/ocima doprava kde jsou jinak nepodstatne veci. Navic tam ten text stejne casto vubec nedosahuje, takze mas pak vpravo hromadu ikonek s minimalni vizualni pomuckou co k cemu patri.
    KEJML
    KEJML --- ---
    AXTHEB: Já mám browser cca 1200 px široký (nepoužívám ho na fullscreen) a představit si to dokážu. Na druhou stranu mi nevadí ani současný stav :) Je to jen návrh k diskuzi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KEJML: No tak to prestava fungovat na 10'' tabletu na sirku, natoz na normalnim monitoru.
    KEJML
    KEJML --- ---
    OMI: Tak přesně je to v té mobilní...
    OMI
    OMI --- ---
    nevím, jak to vypadá v mobilní verzi ani jeslti by to nebylo zbytečně složitý, ale co takhle dát na odchozí zprávě ikonu doprava? Pak už by to od prvního pohledu vypadalo jako dialog.
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: to jsem zkousel a prislo mi, ze to vypada blbe.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A proč to neudělat jako v mobilní verzi?
    NYX
    NYX --- ---
    OMI: v kodu jsou prichozi a odchozi zpravy rozlisene, takze tohle jde naskinovat uz ted - klidne nekdo dodejte priklady, jak si to predstavujete a kdyz neco z toho bude rozumne, klidne to zaradim do systemovych skinu.
    OMI
    OMI --- ---
    NYX: A cokdyby ikonka u odeslaných zpráv byla třeba o kousek posunutá. Nebo kdyby kolem ná byl třeba rámeček, nebo nějak graficky odlišená.
    Jenom jějaký jednoduchý vizuální prvek. Ono není zrovna jednoduše přehledné, když si člověk vyjede komunikaci s jedním idéčkem... a má záplavu naprosto stejné grafiky a musí to všechno načítat, aby se zorientoval.
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: imho s tvoji ikonkou v poste u odchozi posty by to byl strasne zmatek, vubec by nebylo na prvni pohled jasne, s kym si tam pises.
    OMI
    OMI --- ---
    IKA: Já vím, že kopírovat něčí řešení si asi zdejší Stvořitel nemůže dovolit, ale aspoň jako inspiraci by to Cyberovské vzít šlo.
    Konec konců -- z Cyberu jsme vyšli všichni jako z protoplasmy, není zač se stydět.
    IKA
    IKA --- ---
    PEETIK: Možno by si si mohol napísať nejaký skript, ktorý ti tie linky na obrázky prevedie rovno na obrázky.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Mám pár nápadů, které by možná bodly a možná ne.

    1) v poště bych uvítal ikonky avatarů trochu jinak. Jde o to, že když někomu napíšu, tak se zobrazuje jeho ikona. Já bych radši, kdyby při odchozí poště byla moje ikona. Občas prolejzám co sem komu napsal a občas mi vadí že "komu" a "od" maj stejnej avatar. :(

    2) Potom občas narážim na lidi, kteří neumějí linkovat obrázky z webu. Možná by neuškodilo vložit tlačítko pro vložení tagu img src...., kam jen vložit odkaz, stejnak jako to je na Cyberspacu.
    OMI
    OMI --- ---
    NAVARA: Já mohu za sebe říct k Tržišti jenom toto:
    nepoužívám ho (jo, letos jsem tam kouknul už podruhý), protože je tam spousta věcí "za korunu"...ale v reálu je požadován zřejmě poplatek za ošoupání podrážek, protože požadovaná cena lítá ve stovkách a tisících.
    To je potom napytel, každýho zvlášť se ptát na skutečnou cenu.
    Kdyby byla aspoň povinnost dát "přibližnou cenu", žádné oblíbené "za korunu a pozornost" nebo "cena dohodou"....
    Prostě Tržiště, kde nejsou vpořádku ceny, si koledujě o kontrolu ČOI. Tady by pomohla pozornost adminů, ale nějak se to ne a ne lepšit...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: existuje nejaky testovaci account pro nyx? Primo Opera ma funkci Report a Site problem, kde je mozne nahlasit web, popsat problem a zpusob reprodukce a oni se na to podivaji.
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALONSY: Já bych byl hlavně pro to oddělit z tržiště "nabízím práci" inzeráty "sháním řemeslníka".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ALONSY:
    bojim se ze by to padlo do osudu beznych nastenek kde se nikdo nediva a i tomu co tam je nikdo neveri protoze to je nejmene X let stare a neaktualni...

    Pokud bych hledal remeslnika tak si podam inzerat ze hledam a at se ukaze kdo ma a nema zajem - kdo sleduje a nesleduje nabidky... :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMI: no a jakej lepsi marketing udelas neoblibenemu produktu, nez eliminaci konkurence a zavedenim monopolu? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam