• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: ten limit je tam schvalne. tahat info k tem videim chvili trva.

    asi by se to dalo ocurat tim, ze to html poskladas rucne, cimz ten prevod uplne obejdes, ale to bude imho jednodussi to posilat postupne.
    TULEN
    TULEN --- ---
    nevim kde presne se optat tak se patm tu, kdyztak me nasmerujte.

    casto linkuju vide z youtube. kdyz vlozim jeden link tak se mi nacte celej stream s moznosti si video prehrat primo na nyxu nekde v klubu. pokud vlozim vic linku na youtube, nebo jiny link tak se mi zobrazi pouze jako link a nenacte se nahled s moznosti pustit si video.

    co udelat proto abych mohl v jednom prispevku vlozit vic youtube videji aby se mi zobrazili?

    diky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    s čím je problém, nastavit sexuálně explicitním klubům flag "nezobrazovat reklamu"? bude tím vyřešena potíž s puritánským reklamním systémem a nebude zbytecne pruzena mistni populace nesmyslnými opatřeními a krátkými seznamy acl...
    HASH
    HASH --- ---
    daji se filtrovat ankety?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    HARALD: To mi došlo, dotaz byl směrován k tomu, zda by se to nějak udělat dalo. Myslím, že by to mělo být poměrně jednoduchá, protože v databázi ty data filtrovaná podle ID ohledně přístupu/práv do jednotlivých auditek být měly, ne?

    Bylo by fajn vidět co kde platí a třeba soupis jak dlouho ještě potrvá omezení v jednotlivých klubech, aniž by ty kluby musel člověk navštívit a studovat se v právech klubu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENERIXX: Nedá.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Asi hloupý, ale přesto dotaz - dá se někde podle ID vidět soupis klubů, kde jsou nějak upravená práva (ať už pozitivně jako právo úpravy nástěnky nebo negativně jako RO/ban)?
    NYX
    NYX --- ---
    KYTT: kudlanka prosim
    KYTT
    KYTT --- ---
    [SERVER ERROR]
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: kudlanka, tohle by nemel byt problem
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FATBOZZ: mou níže zmíněný blog funguje jak pro pc, tak pro iPad, takže nějak to jistě možné je. Otázka zní, zda to jde implementovat na nyx, a o tom právě je má připomínka. :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    THE_BALROG: a pak to prestane zas fungovat 99% lidi kdyz se to prepne :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TUILE: Mně i s kralikem real time funkce jedou
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Když jsem na nyxu na iPadu, nefungují embedovaná youtube videa. na některých jiných webech, např. na Fffilmu (http://www.fffilm.name/) mi ale fungují. Nešlo by to nějak zařídit i tady? :) (Třeba je nějaký parametr, aby se používala mp4 a ne flv verze...)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MADIETTA: nebo ti to dela nejaky plugin
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    FATBOZZ: hm, jsem to odklikala, dala systémovej skin, ale nula nula nic, už na to kašlu :-/
    TUILE
    TUILE --- ---
    me ty realtime funkce fungujou jenom na systemovym skinu.
    na kralikove skinu mi to taky nejede...
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to ma ale smysl delat jen kdyz si to clovek prepne na to cyklovani domen, defaultne se pouziva normalne www.nyx.cz s platnym certifikatem a ruzne porty
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MADIETTA: ve firefoxu kdyz na kliknes na ty servery o1-o10 melo by se zobrazit hlaseni ze nejsou duveryhodny. Pak je potvrdit, ze vis o co se jedna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam