• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ano, mazu to ja, kdyz si toho na gate vsimnu. kdyz to zmizi z gate, uz to zpetne samozrejme neresim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: aha, takže proč teda zmizel pouze jeden z těch 28mi flyerů co mám v galerii za poslední tři roky? Zároveň když jsou to povětšinou mé vlastní grafické práce?

    Mám tomu teda rozumět, tak, že mi ho někdo ručně smazal, protože to bylo vyhodnoceno jako reklama?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: protoze nerozumis vete "Galerie není inzerce, tak tam nezařazujte nic, co by mohlo být považováno za reklamu (např. flyery)."
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Může mi prosím někdo vysvětlit jak je možné, že mi zmizel včera nahraný obrázek z galerie aniž bych ho mazala? Dokonce mám v osobních updatech stále vidět hlášku o tom, že jsem ho vložila a v náhledu je pořád vidět. Mám ho už vylinkovaný po internetu, protože se jedná o plakát na akci.. Ještě před dvěma hodinami byl normálně vidět.
    NYX
    NYX --- ---
    opravim
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KEPASO: njn dalsi vedlejsi efekt body { line-height: 18px}

    Btw mozna jsem to jen prehlidnul, ale bylo nejak vysvetleny proc je ta vyska radku ted nastavena na pevno?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    KEPASO: pri pouziti:

    <font size="7"><b>Ahoj, je to rozbity. :(</b></font>
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    Ahoj, je to rozbity. :(
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: diky za rady
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Nepřevádění funguje i jen s mezerou před linkem.
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: info se donacita jen k odkazum, ktere jsou samotne na radku, tj. muzes dat ten youtube link na vlastni radek a k otem ostatnim dat neco pred nebo za...tj. treba takhle:

    Neil Armstrong One Small Step - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HCt1BwWE2gA


    link 1 http://arstechnica.com/
    link 2 http://slashdot.org/
    link 3 http://www.engadget.com/
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: je docela skdoa ze to teda nejde, vcelku to znesnadnuje podporu cehokoliv pres nyx. protoze v podstate nemuzu prilozit zadny dodatecny linky k necemu co chci aby se nacetlo a zobrazilo korektne [youtube, soundcloud atp...]

    a nejde nejakym zpusobem oznacit hlavni odkaz ktery se nacte a ostatni po nem by se nenacetli? podobne jako to je reseny treba facebooku ve statutu.


    jinak jak muzu poskladat html rucne s youtube videaama tak aby se mi vsechny zobrazili?
    embed code by na nyxu nemel fungovat...
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: no i u ostatnich odkazu se nacita nazev stranky apod, tj. neni rozdil mezi youtube a cimkoliv jinym.
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: problem teda funguje kdyz spojimyoutube link plus jakejkoliv jinej.

    priklad casto davam videa zongleru plus prkladam info o danem zonglerovy jako je web facbook atp a i tak mi to zrusi nacteni youtube videa.

    chapu pri vice videjich z youtube ale v kombinaci s "obycejnym" odkazem to je uz trosku vopruz
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Tím nemyslím nic špatného. Nedivím se, že to lidi mínuskujou. Pochybuji, že mají zkušenosti s načítáním offsite kodu v php ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MCKIDNEY:
    to ze se tu vubec nemluvilo o procesorovem case... a ani nikdo neresil ze by toto byl duvod proc Nyx neco omezuje. takze vubec jsem nepochopil proc jsi to tu tahal...

    BTW: palecek dolu jsi odemne nedostal ;-), takze klidek...
    OMI
    OMI --- ---
    ...ale hlavněže je hezky, máme se rádi a není válka. A to by nám ke štstí mohlo stačit, hoši, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MCKIDNEY:
    jsi to nepochopil :)
    NYX blokuje aby odeslani JEDNOHO postu trvalo neumerne dlouho...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    good guy nyx. Zablokuje spamování obsahu náročného na procesorový čas, ale pak poradí, že mají vkládat linky postupně :D
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: ten limit je tam schvalne. tahat info k tem videim chvili trva.

    asi by se to dalo ocurat tim, ze to html poskladas rucne, cimz ten prevod uplne obejdes, ale to bude imho jednodussi to posilat postupne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam