• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    rano byl snad minutovej :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    fujky, sestivterinovej lag - zastavil se mi obeh!
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HASH: seconded
    HASH
    HASH --- ---
    se clovek ulistuje nez neco najde
    HASH
    HASH --- ---
    30% reseni by bylo pro premiovku videt tech prispevku ne par jako ted, ale rovnou 100
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HASH: +1, casto resim stejne problemy
    HASH
    HASH --- ---
    KOC256: jesus

    hledam "img" od ID "KOKOT" a lezou mi jenom prispevky z ustavu, ktery nechci

    solution?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    to uz je trochu HC ne?

    Kolik lidi by to vyuzilo? Jeden? -> TY ;-)

    neco jako:

    kolo -club-restriction "klub o kolech" -user-denied "koc256" -if-text "koloběžka"

    :D
    HASH
    HASH --- ---
    nemohl by nyx v premiovce podporovat nejake advanced moznosti vyhledavani? jako treba ze kterych klubu nechci prispevky tohoto uzivatele s timto textem
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz clovek klikne na tu notifikacni ikonu, nemohly by potom na strance s vypisem udalosti ikonky v plne velikosti? Vzdyt tam uz neni treba setrit misto jako popup okynku...
    OMI
    OMI --- ---
    Hele, stala se mi zvláštní věc v poště a bude obtížný to popsat.

    Vyfiltroval jsem si komunikaci s jedním ID.
    Odpověděl jsem mu.
    Zpráva se bez porblemů objevila pod oknem, mezi ostatními, jako normálně.
    Kliknul jsem si nahoru na "pošta", abych se nejsnáze dostal znovu na "nefiltrované všechno"... ale tahle zpráva tam nebyla.
    F5... a furt nebyla.
    Takže BackSpace, chvilku počkat... jedu na Opeře9, takže za pár vteřin se v okýnku znovu objeví odesílaný text.
    Pod okýnkem se znovunaskočeným textem byl ten mail jako odeslaný.
    A odeslal jsem ho znovu klasicky kliknutím na Odeslat.
    V tu chvíli se tedy pod okýnkem objevil také tento druhý a měl jsem tam tedy dva stejné odeslané.
    Znovu v horním menu Pošta... a je tam jenom ten druhý odeslaný.
    A byl jsem střízlivej a na drogách nejedu.

    Něco podobnýho jsem nedávno slyšel od kamaráda, kterej poslal holce líbesbríf a pak se čertil, že mu neodpovídá a ona se dušovala, že nic nedostala -- no jakýpak nedostala, když on že to vidí v odeslanejch.

    Nikdy předtím jsem to nezažil a to poštuju velmi, velmi divoce. Ale něco je tady asi trochu červivý.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: aha, na to si ani nepamatuju ze bych klikla, respektive nikdy jsem na to jeste neklikla (mozna proto me to tak prekvapilo). Asi to udelala kamaradka se kterou jsme tam byly (taktez nyxacka) ktera myslela ze to pomuze. Necham si to jen v osobni galerii jako vzdy a jdu ted prepisovat hromadu linku. Diky za vysvetlenou.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ta druha hlaska vyskakuje az pri prerazovani do verejne galerie.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: zmátlo mě totiž, že při nahrávání vidím pouze "Nahrávejte pouze díla, jejichž autorem jste vy sami nebo máte od autora povolení." - což je splněno. Nic o považování za reklamu...
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ano.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: hm, takze kdyz se neobjevi na gate, je to v poradku?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ano, mazu to ja, kdyz si toho na gate vsimnu. kdyz to zmizi z gate, uz to zpetne samozrejme neresim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: aha, takže proč teda zmizel pouze jeden z těch 28mi flyerů co mám v galerii za poslední tři roky? Zároveň když jsou to povětšinou mé vlastní grafické práce?

    Mám tomu teda rozumět, tak, že mi ho někdo ručně smazal, protože to bylo vyhodnoceno jako reklama?
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: protoze nerozumis vete "Galerie není inzerce, tak tam nezařazujte nic, co by mohlo být považováno za reklamu (např. flyery)."
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Může mi prosím někdo vysvětlit jak je možné, že mi zmizel včera nahraný obrázek z galerie aniž bych ho mazala? Dokonce mám v osobních updatech stále vidět hlášku o tom, že jsem ho vložila a v náhledu je pořád vidět. Mám ho už vylinkovaný po internetu, protože se jedná o plakát na akci.. Ještě před dvěma hodinami byl normálně vidět.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam