• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Trochu mě zmátlo, jak píšeš o tom odlišení nových a již viděných notifikací zprůhledněním, protože na tom screenshotu se zdá, že minimálně nové odpovědi jsou zažlucené. Zprůhlednění mám asociované s mínusy, nechal bych nové zvýrazněné a staré normálně.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: btw, kdyz zkracujes ty prispevky, mel bys vzdycky uzavrit html elementy v obsahu. Obcas takhle pretece kurziva nebo bold, nejcasteji u tech automatickych popisku k odkazum...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Tohle ale ještě není v provozu, nebo už ano?
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: já bych uvítal kromě notifikací palců nahoru i palce dolů
    když už v tom děláš pořádek :)
    imho by to působilo víc výchovně
    proč by nemohl existovat seznam pokárání, a měli bychom mít snadný přístup jenom k pochvalám?
    NYX
    NYX --- ---
    jinak takhle zatim vypadaji ty notifikace. shlukuji se podle puvodniho prispevku, takze hlavne palce nezaberou tolik mista, kdyz jich clovek nekde dostane hromadu. zas se to prodlouzi o ty puvodni prispevky, ktere se ale orezavaji na par prvnich znaku (mam pocit, ze 100)

    nejsem si jeste jisty tim odlisenim novych / jiz videnych notifikaci, zatim to zpruhlednuju (na :hover zas ukazuju normalne), ale treba nekoho napadne neco lepsiho...

    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tohle se deje treba pri booknuti aniz by do klubu vlezl, tj. bug to neni.
    HASH
    HASH --- ---
    Ve stats ke klubu vidim u AXTHEBa misto datumu cervene N/A
    bug nebo feature?

    http://www.evernote.com/shard/s160/sh/0124f9ba-620e-4de0-a1fe-a8e1738097c7/9dfb21a68bd3a2f28fce8e20477010ca
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: tri prispevky pod tebou...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz kliknu na notifikace dole na te liste (btw. popups se stale nezobrazuji, ale to je tady hlaseno asi milionkrat), tak vidim jen tu posledni, zadne dalsi.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: aha, opravim
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Stačí nepohnout myší z ikonky, jak se zorientovávám, oč jde, a okno zmizí taky. (FF 14)
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: viz NYX, stavajici obsah sel pryc. odted oplusovane / odpovedi se tam budou zatim zobrazovat jako driv, nez doladim novou verzi.
    okno s nastavenim se zavira par sekund pote, co na nej clovek najede mysi a zase vyjede pryc, to mi prijde byt spis zadouci.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices překopáno tak, že tam žádná pluska nevidím, jen v levém slouci přehled infa; to mi úplně nevyhovuje.
    A když si vlevo dole pod ikonkou status_online.png rozkliknu nastavení, tak se po pár vteřinách samo zavře bez jakékoli mé akce; to taky není úplně ono.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: oki
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: jo, menil jsem trochu strukturu tabulky, tak to slo pryc.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    někdo něco mazal? :o
    KEJML
    KEJML --- ---
    HUGGI: Rozklikni si ten inzerat v trzistovym klubu, tim se dostanes primo do trziste a teprve tenhle odkaz nekam davej. Vysledek bude dle tvych ocekavani
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Kdyz nekam vlozim odkaz na vec z trziste zobrazi se pouze velmi zkracenej odkaz (treba "[ HUGGI @ tržiště / foto a video ]" - nemohl by se k tomu pridat i ten kratkej popis co se u inzeratu zadava? ..kdyz se dava odkaz na udalost/klub tak tam je celej nazev a pomaha to v orientaci..
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Mě irituje, že mi vpravo dole vyskočí plusko, já se stihnu podívat, od koho a za co, ale pak mi to tam pořád svítí žlutě a já musím jít až na tu obrazovku, abych se toho zbavil.
    NYX
    NYX --- ---
    budu prekopavat tu obrazovku s notifikacema, tak jakekoliv pozadavky k tomu sem :)
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: no hlavne je nastavena na rok 2008, takze problem bude s nejvetsi pravdepodobnosti tam.
    NYX
    NYX --- ---
    PELICULIAR: nema nejakou lokaci/typ, ktery ignorujes? ale v "moje" by se mela ukazovat, overim a pripadne opravim.
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, nechápu proč tato má událost: [ The Southern Oracle, SwYF, Victims, Noostrak, NIAS / koncertconcert / 8.9.2008 / CR - Praha - Klub Matrix ] není dohledatelná v událostech (ani podle data, ani podle názvu), navíc dokonce ani není mezi těmi mými (že jsem ji vytvořil), ani ji nemám na hlavní stránce ačkoliv jsem "projevil zájem" a posléze dal že se zúčastním. Jako by byla v nějakém nyx vakuu.
    NYX
    NYX --- ---
    BROZKEFF: tohle je primarne pro preposilani na mobil, tj. sifrovani tam nedava smysl.
    tu moznost posilat jen upozorneni dej do kudlanky, kdyztak dodelam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam