• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Tohle ale ještě není v provozu, nebo už ano?
    HASH
    HASH --- ---
    PETGRIDUS: pro nas, co mame zaple vysedovani zminusovych prispevku, to pomerne skvele opticky filtruje diskuzi - zsedly veci nectu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: a na co teda ty minusy jsou?
    HASH
    HASH --- ---
    PISKVOR: kdyby se z nyxu zase stal server plny normalnich lidi?
    NYXovi asi jo :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HASH: A to by vadilo? ;)
    HASH
    HASH --- ---
    TOM: protoze to neni dostatecne slunickove
    slabsi povahy by potom mohli prestat chodit na nyx uplne, kdyby neustale jenom videli negativni palecky na vsechno co napisou...
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: já bych uvítal kromě notifikací palců nahoru i palce dolů
    když už v tom děláš pořádek :)
    imho by to působilo víc výchovně
    proč by nemohl existovat seznam pokárání, a měli bychom mít snadný přístup jenom k pochvalám?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    HASH: nikde jsem nenapsal, ze me prekvapuje, ze maji lide jiny nazor nez ja
    HASH
    HASH --- ---
    RAGUN: taky me obcas prekvapi, ze maji lide jiny nazor nez ja
    NYX
    NYX --- ---
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NYX: jen posledni post... netrapi me to, jen me obcas prekvapil u neceho minus...
    dik
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Je mozne udelat ve vypisu kde videl muj profil a odkud, ze kdyz prijde z hledani, tak co hledal (keyword) ?

    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NYX: diky, nechtel jsem davat zbytecnou otazku, coz se mi povedlo, tusil jsem, ze to muze byt v premiovce...
    kazdopadne jeste jednou diky
    //a diky za kamenovani
    NYX
    NYX --- ---
    RAGUN: vetsina lidi by minusy nedavala, zbytek by vedl jen k hadkam. pokud te to vazne trapi, v premiovce si muzes zapnout, abys minusy k svym prispevkum videl, ale hlasujici jsou upozorneni predem, ze to bude videt.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    proc jsou minusy anonymni? prijde mi to jak davove kamenovani, nikdo nevystoupi z davu, aby tim sutrem hodil....
    NYX
    NYX --- ---
    jinak takhle zatim vypadaji ty notifikace. shlukuji se podle puvodniho prispevku, takze hlavne palce nezaberou tolik mista, kdyz jich clovek nekde dostane hromadu. zas se to prodlouzi o ty puvodni prispevky, ktere se ale orezavaji na par prvnich znaku (mam pocit, ze 100)

    nejsem si jeste jisty tim odlisenim novych / jiz videnych notifikaci, zatim to zpruhlednuju (na :hover zas ukazuju normalne), ale treba nekoho napadne neco lepsiho...

    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tohle se deje treba pri booknuti aniz by do klubu vlezl, tj. bug to neni.
    HASH
    HASH --- ---
    Ve stats ke klubu vidim u AXTHEBa misto datumu cervene N/A
    bug nebo feature?

    http://www.evernote.com/shard/s160/sh/0124f9ba-620e-4de0-a1fe-a8e1738097c7/9dfb21a68bd3a2f28fce8e20477010ca
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: tri prispevky pod tebou...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz kliknu na notifikace dole na te liste (btw. popups se stale nezobrazuji, ale to je tady hlaseno asi milionkrat), tak vidim jen tu posledni, zadne dalsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam