• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: no tohle by fungovalo u odpovedi, ne u palcu, kde mas vedle sebe ikonky - cast jich je nova, cast stara. ted to je tak, ze ikonky se zpruhlednuji...pokud jsou tam vsechny stare, zpruhledni se cely ten blok.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Trochu mě zmátlo, jak píšeš o tom odlišení nových a již viděných notifikací zprůhledněním, protože na tom screenshotu se zdá, že minimálně nové odpovědi jsou zažlucené. Zprůhlednění mám asociované s mínusy, nechal bych nové zvýrazněné a staré normálně.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: html se tam zahazuje skoro vsechno...ale vim o tom, mam ted nekde jinde tohle uz napsane, tak az budu mit cas, hodim to i do nyxu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: btw, kdyz zkracujes ty prispevky, mel bys vzdycky uzavrit html elementy v obsahu. Obcas takhle pretece kurziva nebo bold, nejcasteji u tech automatickych popisku k odkazum...
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: zatim ne, cekam na pripadne pripominky.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Tohle ale ještě není v provozu, nebo už ano?
    HASH
    HASH --- ---
    PETGRIDUS: pro nas, co mame zaple vysedovani zminusovych prispevku, to pomerne skvele opticky filtruje diskuzi - zsedly veci nectu
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    NYX: a na co teda ty minusy jsou?
    HASH
    HASH --- ---
    PISKVOR: kdyby se z nyxu zase stal server plny normalnich lidi?
    NYXovi asi jo :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    HASH: A to by vadilo? ;)
    HASH
    HASH --- ---
    TOM: protoze to neni dostatecne slunickove
    slabsi povahy by potom mohli prestat chodit na nyx uplne, kdyby neustale jenom videli negativni palecky na vsechno co napisou...
    TOM
    TOM --- ---
    NYX: já bych uvítal kromě notifikací palců nahoru i palce dolů
    když už v tom děláš pořádek :)
    imho by to působilo víc výchovně
    proč by nemohl existovat seznam pokárání, a měli bychom mít snadný přístup jenom k pochvalám?
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    HASH: nikde jsem nenapsal, ze me prekvapuje, ze maji lide jiny nazor nez ja
    HASH
    HASH --- ---
    RAGUN: taky me obcas prekvapi, ze maji lide jiny nazor nez ja
    NYX
    NYX --- ---
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NYX: jen posledni post... netrapi me to, jen me obcas prekvapil u neceho minus...
    dik
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Je mozne udelat ve vypisu kde videl muj profil a odkud, ze kdyz prijde z hledani, tak co hledal (keyword) ?

    RAGUN
    RAGUN --- ---
    NYX: diky, nechtel jsem davat zbytecnou otazku, coz se mi povedlo, tusil jsem, ze to muze byt v premiovce...
    kazdopadne jeste jednou diky
    //a diky za kamenovani
    NYX
    NYX --- ---
    RAGUN: vetsina lidi by minusy nedavala, zbytek by vedl jen k hadkam. pokud te to vazne trapi, v premiovce si muzes zapnout, abys minusy k svym prispevkum videl, ale hlasujici jsou upozorneni predem, ze to bude videt.
    RAGUN
    RAGUN --- ---
    proc jsou minusy anonymni? prijde mi to jak davove kamenovani, nikdo nevystoupi z davu, aby tim sutrem hodil....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam