• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ta hlaska prijde jako text (a lisi se podle jazyka), bych musel predelat (na vsech urovnich, skrz ktere to jde) abych mohl nejak smysluplne rozlisovat, ze to je zrovna tahle konkretni chyba. moc prace pro neco takoveho :)

    mohl bych to asi ukazovat pri jakekoliv chybe, k tomu bych se treba jeste nechal ukecat :)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: jeste minimalne ! :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Nestacilo by tam hodit jen neco takoveho, a nepatlat se s tim vzadu? Stejne je ten minichat funkcni jen s JS, ne?
    <input type="checkbox" 
    onchange="document.getElementByID('smallchatinput').value=
    document.getElementById('smallchatinput').value
    .replace(/</g, '&lt;').replace(/>/g, '&gt;');
    document.getElementByID('smallchatform').submit()">
    
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PISKVOR:
    myslel jsem spise v tom chatu jak vyjede hlaska... ze by v ni byl i checkbox NO-HTML ktery ny na onchange to odpalil...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: [a-zA-Z]+ v pripade HTML, myslis? Nic jineho nez string tam mit nemuze ;)

    Takze v pripade chyby parsovani automaticky prevest na no-html? To by nebylo uplne od veci, obcas mi ta mensitka a vetsitka ujedou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TARMAQ:
    1/ ja nechtel v defaultu no-html ale jak jsem psal jen v pripade ze to nahlasi chybu
    2/ parsovani tam uz bude celkem dost (title, user, odkazy na kluby, HTML, ...), takze nejaka dalsi drobnost to asi uz nerozhazi...
    3/ souhalsim ze default HTML vypnute by bylo OK ale zase to bude wtf vzhledem k opacnemu chovani vuci normalni poste
    4/ znas TAG ktery za < ma neco jineho nez STRING ?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOC256: podle me by to chatovaci okno melo byt co nejjednodussi, takze nejake dalsi tlacitko s volbou "no-html" je nevhodne reseni.. prevadet ">"/"<" na html entity v pripade, ze jsou kolem nich mezery, mi taky neprijde idealni, zeslozituje to proces parsovani kodu, ktery by mel byt co nejjednodussi a pokud se tam budou strkat takovehle ruzne vyjimky, bude to nachylnejsi k chybam..

    podle me by v tom chatovacim okne melo byt html vypnute by default, pokud se uzivatel chce vyhrat se zobrazenim textu atp., mel by to delat v poste.. ale samozrejme chapu, ze kazdy muze mit preference jine, takze to nepozaduju ;]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TARMAQ:
    velice user friendly :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOC256: nestaci ti napsat &lt; nebo &gt;?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no mozna obecne nesnazit se delat tagy z kazdeho < >, ale jen z <STRING...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no, zkus kudlanku, promyslim to. ale prijde mi, ze tohle se stava pomerne malo a nevim, jestli se mi to chce resit.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Po změně ikonky jsem ve "svých" diskuzích napsala "Všichni hromadně F5" a jinde mi bylo fuk, co kdo vidí.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ok díky... a no-html?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: shift+enter funguje (jestli teda chapu co chces)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    neslo by v chatovacim okne zavest podporu pro enter a pro no-html... to jsou asi dve veci ktere me obcas nuti se vracet do posty :(

    enter -> Ctrl+enter (pokud to jde)
    no-html -> dotaz ve chvili kdy se zobrazi chyba: Cannot send message: Chybná HTML syntaxe. Nejsou uzavřeny všechny tagy
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRANK: Jo, to jsem si mohl a mel odpustit, omlouvam se.
    TOMAS3333: To je uzitecnej napad - vlk se nazere a koza zustane cela - uz jsem to nekde videl pouzity ve stylu "/some/image.png?ver=1234", kde cislo se meni pri zmene obsahu...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: nestacilo by pouzit timestamp v diskusiach? to ze niekde v systeme v priateloch alebo komentaroch bude cachovana ikonka snad az tak nevadi nie? Uzivatel sice bude mat v jednu chvilu 2 ikonky ale sam hovoris ze to je kratke obdobie tak to snad nevadi.
    CRANK
    CRANK --- ---
    Mhrmpf. Tak jsem zkusil otevřít internet explorer, který jsem neotevřel opravdu HODNĚ dlouho a taky tam mám pořád starou ikonku. Nicméně v debugeru to neukazuje, že by ho to vůbec stahovalo ... takže asi jedině ten timestamp. Ale jestli je to problém, tak to nechte bejt, už takhle jsem touhle diskuzí strávil víc času než je mi milo.
    CRANK
    CRANK --- ---
    PISKVOR: A to s tou ikonkou mě napadlo už několikrát, tak 3x když jsem si jí měnil a pokaždé když jse vytáhl cestovní notebook, tak jsem musel mačkat force refresh a dneska mě to napadlo sem napsat, když už jsme ta komunita. Sem tu jediný (snad až na tarmaka) který si myslí že to je trapný, ale přežiju to, jenom mám pocit že jsem tu zbytečně za idiota - to že ti to přijde zbytečné je fajn, už jsi to řekl a capslocovaný moje "HNED" sis mohl odpustit. Tohle jsou "připomínky uživatelů". Nikdo to tu nečte kromě lidí ktery si sem přijdou postěžovat a starých hardcore nyxařů který jedou na gprs speedu s fupem, kvůli kterýmu je prostě nutný kešovat mikroobrázky na měsíc ... what ever.

    Řeknu ti to takhle, kdybych dělal diskuzák pro mojí firmu, jsem si jistej že dřív nebo pozdějc by mi za tohle vytahal uši ... i když si nemyslím že je to explicitně chyba ... To že si změníš ikonku a prakticky se to neprojeví je prostě fail. Ale možná se pletu a děje se to jen na mých počítačích, já nevím.
    CRANK
    CRANK --- ---
    PISKVOR: Ježiš marjá. Neříkám hned, ale měsíc je fakt hodně. Hele, já už budu mlčet, než si tu začneme nadávat jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam