• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: modry panacek vlevo dole
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VANEK: nabizi se otazka: jake upozornovani? ja nic takoveho nemam... (myslim, ze moje otazka odpovida na tvoji otazku)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Když mě někdo opluskuje pětkrát po sobě (a zase odpluskuje), mám pět notifikací; je to dobře?

    A nešlo by upozorňování na odpovědi vypnout úplně? V klubech si je zvládnu pohlídat sám, ale ten žlutý čtvereček ruší.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: z nejakeho duvodu mi tohle na serveru nefunguje, doma jo. nejsem si jisty, co v tom bylo za problem, jen ze jsem to tehda nevyresil.
    VANEK
    VANEK --- ---
    @vanek
    VANEK: Aha, neotitlování
    http://seznam.cz
    jakož i všechno typu
    http://novinky.cz/koktejl/282232-do-loznice-skocil-oknem-jelen-a-totalne-zdevastoval-byt.html
    způsobuje redirect na URL s www.; nešlo by to brát v potaz?
    NYX
    NYX --- ---
    Ma to byt nove + 5, mozna to blbne kvuli nejakemu mazani
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Podle ceho se nastavi, kolik starejch prispevku se nacte v klubu vedle tech novejch?

    Dejme tomu jdu do klubu, kde vidim 12 NEW, a pod temi se mi zobrazy jeste tri stary. V jinejch klubech se mi pod nimi zobrazi treba pet a nekde pak vubec zadnej, naopak novy prispevky jsou jeste na dalsi strane (porad hovorime o mnozsti 10-20 new). Je v tom zmatek, je to tak naschval?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KAPLIK: no vidis, to jsem si nevsiml ;] kazdopadne v tom titulku by mi to prislo intuitivni.. ale ok ;]
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    TARMAQ: kliknout na to tlacitko "diskuse" si zkusil? =)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Neslo by zridit, ze by nadpis auditka byl zaroven linkem na nej? Nekdy se mi stava, ze napr. pri filtrovani se chci jednoduse vratit zase zpatky do auditka bez filtru, ale jedina moznost je vlezt do sledovanych a tam se prokliknout (nebo vyfiltrovat atp.)
    4PTO
    4PTO --- ---
    ajo, nenapadlo, dík
    NYX
    NYX --- ---
    4PTO: no tohle muzes v podstate delat kliknutim na nastaveni, tam se ti ukazi vsechny.
    4PTO
    4PTO --- ---
    NYX: nezvažoval jsi možnost přidat někam do seznamu sledovaných diskuzí rychlý tlačítko na na přepínání zobrazování nové/všechny - tak jak je to v iOS?
    KOJA
    KOJA --- ---
    NAVARA: Ale jo, mas pravdu a dokonce uz v kvetnu. Jenom tam ten pablb dlouho nelez... Tak diky.
    KOJA
    KOJA --- ---
    NAVARA: Co ja komu udelal...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOJA: nekdo ti tam dal mazaci prava?
    KOJA
    KOJA --- ---
    Co se proboha stalo, ze ve fotoklubu vidim prispevky od Machalika? Mam ho uz asi 2 roky v ignorelistu (kontrolovano pred chvili) a zilo se mi blaze... Upenlive prosim o pomoc!
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: ok tak to sry, to je na mě moc novinka:))
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: aha, ono je to už i jako button v menu jo?
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: myslis ten odkaz, co je v menu v galerii pod nazvem "oblibene"? nebo uz nechapu, co vlastne chces.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam