• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: ok tak to sry, to je na mě moc novinka:))
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: aha, ono je to už i jako button v menu jo?
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: myslis ten odkaz, co je v menu v galerii pod nazvem "oblibene"? nebo uz nechapu, co vlastne chces.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: ok dík..mno a odkaz jsem měl na mysli ten pro zobrazení oblíbených obrázků
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: odmazava se jakmile mas v poste pres 2000 zprav (nebo 20000 pokud mas premiovku). pokud mas misto ve webspacu, tak se smazane prispevky ulozi do https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=14;type=mail_backup
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: aha..ok..a jak dlouho to v těch upomínkách zhruba zůstane?

    prosím a pošli mi ještě ten odkaz
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: no odmazavaji se tam zpravy bez ohledu na to, jestli tam na necem mas upominku nebo ne, takze holt casem zmizi. pokud chces neco zachovat trvale, dej si to do bloku.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    ahoj, teď jsem zjistil, že se mi umazávají upomínky v poště...proč je tomu tak?

    btw prosím o pastnutí odkazu na booknuté oblíbené obrázky (ten jsem měl v těch upomínkách, a už tam není:((( )
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: ha..tak ted jsem zjistil, ze tuhle zmenu velmi ocenuju, protoze uz je mozny v nyxdroidu rozkliknout obrazek v prispevku, kde neni text a obrazek se nenacetl :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: kdyz se to nacita takhle z predchozi stranky ajaxem, tak se tam normalne zobrazuji nahledy tech fotek (ty same se zobrazuji treba v last, hledani, tech upozornenich apod.) - ale nahledy se generuji jen tam, kde se povede ten obrazek stahnout a jen u mensich nez cca pul mega...prave ta velikost je tady asi problem. driv se tam daval 1x1px cerny ctverecek (ciste jen aby system vedel, ze uz se pokousel ten nahled vygenerovat), ted je misto toho tahle ikonka, aby bylo jasne, ze tam vlastne neco je.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    TOMMY69: rekl bych ze menilo, driv to ty obrazky pokud si dobre pamatuju neukazalo vubec, pokud ten prispevek nebyl mezi nactenymi, ale az na nejake dalsi strance.. ale mozna se pletu
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    WOODMAKER: tak tohle je uz uplnej ulet :]
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    kazdopadne ok, beru ze na to mame kazdy jiny nazor, prekecavat se nema smysl.. napada me x problemu ktere by to mohlo zpusobit, tak snad to NYX nebude implementovat..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TARMAQ: však příspěvky by šly vidět. Jen by se zobrazoval jako někdo, kdo nemá ikonku a nejde mu posílat pošta. A u palců by nešlo vidět, kdo to je.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GENERIXX: ze ty nekoho chces ignorovat neznamena, ze on chce ignorovat tebe..

    není ona pomluva pomluvou právě proto že je za zády?
    Pokud by tedy nevidel co pises, byla by pred zady, za zady nebo kde vlastne? ;]
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Nemenilo se neco ohledne obrazku v nahledu prispevku, na ktery nekdo odpovida?

    obrazky vidim takhle:


    jedna se o prispevek:
    [ KALLISTO @ Fotky aut: vlastní, služební - V čem si NYXáci vozí p*del ]
    v reakci na:
    [ BOBASH @ Fotky aut: vlastní, služební - V čem si NYXáci vozí p*del ]

    obrazky jsou hozeny normalne na resize.like.cz a chova se mi to tak jak v Opere, tak i v IEcku.. Nebo je chyba nekde u me?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: hahaha, prosimtě odkdy se pomlouvá někdo před očima, není ona pomluva pomluvou právě proto že je za zády? Bože můj... Neříkám, že to zabrání tomu člověku o mě mluvit když bude chtít. Jen podotýkám, že většinou to začíná myšlenkou "panebože podívejte se co ten debil zas napsal" - sejde z očí, sejde z mysli. Když chci někoho ignorovat, chci aby neměl šanci na mě jakkoli narazit, ne jen aby mi nemohl psát zprávy.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    GENERIXX: aha, takze kdyz budes chtit nekoho pomlouvat, bude stacit si ho dat do ignore a ani o tom nebude vedet.. super featura..
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TARMAQ: me by osobne dost vyhovovalo kdyz nekoho ignoruju aby nevidel me a porad neotravoval.. Dost, ale fakt dost by to spouste lidi pomohlo - ono totiz nejosu zasedli, ze by museli hned tvorit alterID a plytvat pozvanky aby mohli dotycneho jen tak buzerovat, ale spis se nechaji pouze vyprovokovat kdyz na nej nekde zase narazi... Imho FB reseni naprosto idealni a nejvetsi spokojenost - proste pro toho cloveka jaksi "neexistujes".

    Treba by pro premiovku slo vymyslet oboji ignore - castecny (posta) a full (komplet vcetne diskuzi, statusu, inzeratu, etc.). Opravdu verim ze by to hodne lidi vyuzilo a zklidnili by se tak tim, ze by se sami pro nekoho zneviditelnili. Imo totiz pokud si nekdo vytvori ID jen kvuli tomu aby mohl nekoho jineho opet srat, je zralej na ban toho alter ID a odebrani pozvanek jako varovani.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    WOODMAKER: IMHO blbost a ja to nechci, to ze me nekdo ignoruje prece neznamena, ze ja chci ignorovat jeho.. navic by to v mnoha klubech, ktere jsou soutezni, mohlo zpusobit znacny zmatky..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    na facebooku se při ignoraci přestanou dva lidé vidět navzájem. Takže by mohlo být vhodné, když budu ignorovat LODBROGa, skrýt mi všechny jeho příspěvky, přestat zobrazovat jeho ikonu a přestat mi ho zobrazovat mezi lidma v poště; a taky LODBROG by mi přestal mít možnost napsat do pošty (jako bych neexistoval) a přestal by vidět ikonku u mých příspěvků a jméno u mé ikonky v palcích a podobně.

    Pak by to bylo zasvěceným jasné ... tl;
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    No já bych docela uvítal vědět, jestli daná osoba neodpovídá protože k ní moje maily nedolehly,
    nebo neodpovídá protože se stále ještě hluboce zamýšlí nad mým sdělením,
    ale až dospěje k rozhodnutí, tak odpoví...

    A stejnětak bych byl rád, aby jiným bylo jasné, které skutečnosti nevím že mi zkoušeli sdělit,
    a které vím a tiše zvažuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam