• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEJML
    KEJML --- ---
    Moje křišťálová koule hovoří o vypnuté reklamě. Buď s tím Vectorův nedefaultní skin nepočítá, nebo mu přijde zamýšlené chování jeho (ať už defaultního nebo ne) jako rozbité. Opravte mne, pokud se má koule plete, nechám si ji kdyžtak přeleštit.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    a reknes nam jakej skin pouzivas a ukazes nam screenshot, nebo mame pohladit kristalovy koule?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Koupil jsem si premiovku a totalne se mi rozhodilo zahlavi. Je to nakej znamej bug, nebo mam vyzkoumat cim to je? Klasicky reseni typu ctrl+f5 nepomaha, jen to vsechno vypada hrozne.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MADIETTA: jj, potvrzuju, v dark skinu to same
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    není to skinem

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HARDCABB: není to skinem ? ona ho ma zřejmě nestandardní u tebe nevíme
    NYX
    NYX --- ---
    to dejte do kudlanky, kouknu na to
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    HARDCABB: tak tak.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    MADIETTA: mam stejnej problem, nekdy jsou tam (spravne) tri tecky co vedou na post, nekdy je tam ikona obrazku ktera vede na plnou verzi obrazku (spatne) a nekdy tam neni vubec nic na co by se dalo kliknout, krome nazvu auditka
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MADIETTA:
    jo takto :) ja to nepochopil :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOC256: toto je printscreen z mých notifikací. Tak snad kurňa vidím, co nevidím, ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MADIETTA:
    ja ho vidim... i v notifikacich... pokud teda to je ta pripominka a ne notifikace odpovedi na toto...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOC256: nikoli jako soubor, ale tak, jak jsem ho vložila teď. V notifikacích je po něm prázdné místo, nemůžu ho nijak rozkliknout jako např. něčí odpověď.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    MADIETTA:
    KOC256:
    me to jde. kliknu na "pridat do upominek". vlezu do upominek a normalne obrazek otevru...

    A nebo nechapu co chces... ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DSC_2295.JPG (6767142 B)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Zopakuju to ještě jednou - proč, když do příspěvku vložím pouze obrázek jako soubor, si ho v notifikacích nemůžu rozkliknout?
    JACOB
    JACOB --- ---
    MADIETTA: Take me to stale spis vadi a nejsem schopny si zvyknout. Nekdy si pripadam jako idiot pri rucnim pocitani palecku, specialne kdyz nemam (mimo samotny klub) jak zjistit vysledne cislo.

    A to, ze pri vyslednem souctu palecku = 0 se nezobrazuje 0, ale nic, takze clovek nema jak zjistit ani ty kladne, je uz jen perlicka.
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    tak už to jede, nevím proč, jestli jste někdo něco někde udělal tak díky...
    MAXMANUS
    MAXMANUS --- ---
    ESTEN: nemám ani v jednom.

    Jde o to že třeba jednoho ignoruju, ignorace funguje třeba jenom jeden den a v jednom klubu nebo vůbec.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MAXMANUS: mas v danym klubu mazaci prava, nejspis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam