• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Zjevne mam nejakej problem se zabezpecenim v Opere.. nebo nevim, cim to je.. Chci se lognout na nyx, uvodni adresa:

    http://www.nyx.cz/index.php?l=front

    vyplnim udaje, odklepnu a jsem opet na uvodni obrazovce, jen uz na adrese:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1
    kdyz opakuju postup, adresa je:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1

    atd. atd..

    nema nekdo napad?!

    dekuju :)
    NYX
    NYX --- ---
    OMNIHASH: bohuzel. tohle driv slo, ted uz nijak rozumne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Nešlo by zařídit, aby se do počtu novejch příspěvků nezapočítávaly příspěvky od lidí, co mám v ignorelistu? Člověk si tam dá nějakýho grafomana a pak mu neustále vyskakujou nový příspěvky v klubech, kde pak neni nic.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TENCOKACISTROMY: mne je vesmes fuk, jak se to bude jmenovat, hlavne ze to bude fungovat jak popisuji :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NAVARA: nebyla by na to lepsi chatovaci mistnost?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: par desitek ;) libilo by se mi spis ze

    - se automaticky zalozi a nastavi pote, co poslu zpravu nekolika adresatum carkou oddelenym
    - jim prijde text te zpravy, seznam prijemci a link do klubu kde reagovat
    - az to omrzi, tlacitkem smazat ho zrusim; zustane pouze zapakovana historie, ktera se zobrazi pokud nekdo v poste klikne na ten odkaz pro vstup
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no tak to je na par kliku, ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co nějakou formu dočasných adhoc klubů? Když chci napsat poštu třem lidem, aby mohli všichni reagovat a domluvit se, musím založit privátní klub, rozeslat jim pozvánky,... jen abych ho za hodinu zrušil...
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: kazdopadne posli mi par odkazu na prispevky, u kterych se nic neukazuje, at muzu opravit i to
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: Aha, teď jsem to objevila! Super, tak se omlouvám za držkování. :-D
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: a psal jsem to do kudlanky. ted je aspon mozne mi poslat odkaz na prispevky, ktere takhle blbnou.
    RCROW: rozklikavej prostrednim tlacitkem do novych tabu. a v premiovce by to melo zustavat, viz nedavna diskuze tady :)
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: je tam ted normalne ikonka odkazu vpravo nahore prave pro tyhle pripady.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MADIETTA: No tak v tom pripade bug okomentovat a znovu otevrit (nebo pokud na to nemame prava, tak vytvořit novy)
    RCROW
    RCROW --- ---
    Vadí mi, že když třeba v Tržišti rozkliknu jeden inzerát, abych se podíval na detail inzerátu a pak se vrátím do diskuze, tak zmizí červeně označené nové inzeráty a nevím už pak, které ty nové jsou. Nedá se to nějak upravit?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KEJML: je, a došla mi i zpráva, že prý je to vyřešené. Není.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MADIETTA: V kudlance to je? To by mohla bejt solidní jistota toho, že se na to Nyx jednou podívá
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    HARDCABB: a tak já vím, že je to blbina, ale mou obsesivně kompulzivní dušičku to irituje. :-D
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    MADIETTA: bohuzel to ocividne nyxe netankuje. kdyz uz nic, mohl by ten obrazkovej palec v notifikacich vest na prispevek.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    To linkování příspěvků s obrázkem v notifikacích stále nefunguje (pro obrázky vložené jako soubor).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMUGI:
    F5 počty nesrovná?

    nesouvisí to s předešlou debatou o tom že tl zpět ti nerefrešne stránku a ty tam vidíš nějaké staré počty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam