• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TUILE: nečtu, mám FF 17.0.1, občas na nyx vlezu přes nyxdroid ;)
    LODBROG: dělá mi to v nihu, ústavu, fotbalu, co vás vzrušuje, co vás sere atd, dá se říct, že ve 2/3 sledovanejch diskuzí ;)

    a dneska opět, před 4 dny jsem si v klidu prohlížel diskuzi "HARDWARE ( Královská odnož IT )" a před chvílí jsem ji musel dát znovu sledovat, protože se sama od sebe "odsledovala". Že by mi na nyx lezl někdo cizí si nemyslím, heslo nemám nikde uložený a je to docela dlouhej řetězec píčovin ;)
    TUILE
    TUILE --- ---
    TOOMIX: nectes nahodou nyx nejakou rss cteckou?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: a ještě se mi stává, že když tu třeba 2 dny nejsem, zapnu nyx, tak vidím, že v ústavu, gifech a jiných diskuzí, kde je denně dost příspěvků, mi to zobrazí žádné nové příspěvky. Když to rozkliknu, tak jich tam je požehnaně, ale nejsou označeny jako nové. Dělalo mi to i ještě než jsem měl prémiovku ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: nemam tuseni, nic takoveho mi nikdy nikdo nehlasil
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Pořídil jsem si prémiovku a po tom, co jsem si zabookoval cca 20 diskuzí nad stovku se mi stává, že se mi některá z těch nově přidaných přestane sledovat. Musím si jí znovu vyhledat a kliknout znovu na sledovat. Netušíte čím to? (Win 7 32bit, FF 17.0.1)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: kudlanka prosim.
    TUILE
    TUILE --- ---
    promazavala sem stary soubory a hazelo mi to pokazdy tuhle hlasku
    http://i.nyx.cz/files/00/00/09/00/900597_1c5502037ecf35da1fab.jpg?name=chyba.jpg
    soubory se normalne smazaly.¨skin kralik.
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: taky mi neskace, do kudlanky s tim. opravim.
    TULEN
    TULEN --- ---
    pri zakladani eventu mi prestala vyskakovat nabidka kalendare pri zadavani datumu. deje se to i nekomu jinemu? nebo je chyba nekde u me?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: Co si pamatuju, tak i nepremiovka te necha pres HTTPS *prihlasit*, ale pak te prehodi zpatky na HTTP.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: aha :) dik, nevim, jak se mohly odskrtnout..predtim jsem to kontroloval kvuli necemu jinymu a byly zaskrtly..
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: nemas vyple cookies nebo tak neco?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: btw..v nepremiovce neni zabezpeceny pripojeni, ne?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Zjevne mam nejakej problem se zabezpecenim v Opere.. nebo nevim, cim to je.. Chci se lognout na nyx, uvodni adresa:

    http://www.nyx.cz/index.php?l=front

    vyplnim udaje, odklepnu a jsem opet na uvodni obrazovce, jen uz na adrese:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1
    kdyz opakuju postup, adresa je:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1

    atd. atd..

    nema nekdo napad?!

    dekuju :)
    NYX
    NYX --- ---
    OMNIHASH: bohuzel. tohle driv slo, ted uz nijak rozumne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Nešlo by zařídit, aby se do počtu novejch příspěvků nezapočítávaly příspěvky od lidí, co mám v ignorelistu? Člověk si tam dá nějakýho grafomana a pak mu neustále vyskakujou nový příspěvky v klubech, kde pak neni nic.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TENCOKACISTROMY: mne je vesmes fuk, jak se to bude jmenovat, hlavne ze to bude fungovat jak popisuji :)
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NAVARA: nebyla by na to lepsi chatovaci mistnost?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: par desitek ;) libilo by se mi spis ze

    - se automaticky zalozi a nastavi pote, co poslu zpravu nekolika adresatum carkou oddelenym
    - jim prijde text te zpravy, seznam prijemci a link do klubu kde reagovat
    - az to omrzi, tlacitkem smazat ho zrusim; zustane pouze zapakovana historie, ktera se zobrazi pokud nekdo v poste klikne na ten odkaz pro vstup
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: no tak to je na par kliku, ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co nějakou formu dočasných adhoc klubů? Když chci napsat poštu třem lidem, aby mohli všichni reagovat a domluvit se, musím založit privátní klub, rozeslat jim pozvánky,... jen abych ho za hodinu zrušil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam