• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: anketa o věku byla dokonce už dvakrát, imho je zajímavé sledovat, jak se mění věkové složení uživatelů nyxu, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: bude ted asi par anket znovu ve stejnem zneni pro porovnani prave, viz ten klub o anketach
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    [ AETHER @ nyx :: ankety ] neptala ses na to pred par lety? :)
    PARALLAX
    PARALLAX --- ---
    Navrhoval bych nějak změnit layout výpisu zpráv v poště. Je to hrozně roztahaný tim jak se to skládá každá zpráva do jednoho boxu. Podle mě by bylo ideální skládat víc zpráv za sebou do jednoho. Taky tam neni na první pohled zřejmé kdo je adresát a odesílatel. To co píšu já by mohlo logicky mít přece můj avatar ne?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    JACOB: nevím právě, nejsem si teď jistej, ale v prémiovce jsem nic podobnýho nejspíš neviděl.
    JACOB
    JACOB --- ---
    TOOMUCH: Nebyla tahle moznost uz nekdy funkcni..? Matne si neco takoveho vybavuju. Mozna se ale pletu, nebo to bylo presunute do premiovky
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    uvítal bych možnost vyfiltrovat si jen příspěvky, kterým jsem já jako unikátní id dal palec nahoru.
    HASH
    HASH --- ---
    KINGFISHER: "yes to all of them?"
    to je moc uzitecne, to neprojde
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    mám dotaz/návrh: nešlo by udělat někde vypínatelný upozornění na palce nahoru v některejch klubech? třeba dávat něco do ústavu je několikadenní utrpení a v tom přehledu mi to přijde zbytečný a zabírá to místo.. třeba jenom v prémiovce bych to udělal..
    NYX
    NYX --- ---
    ELISHKA: je to videt na nyxu bez prihlaseni, ale nikde tam vazne nemam kolonky na datum narozeni, adresu, stav apod...takze to musel byt nejak iniciativne sdilny bot :)

    pokud chces videt, jak to vypada, odloguj se a na uvodni strance si klikni na nejaky inzerat.
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    dobrý večer, chci se zeptat, zda se inzeráty uložené v tržišti zveřejňují automaticky někde mimo nyx (pokud mám povolené, že inzerát je veřejný), a případně kde? přišla mi odpověď ve formátu: e-mail: xxx
    Osobní informace: Jméno a příjmení: xxx Datum narození:xxx Adresa: xxx Stav: xxx Vzdělání: xxx atd.
    a u toho systémová zpráva, že jde o odpověď od bota.
    zajímá mě to, protože některé inzeráty chci sdílet jen v uzavřenějším okruhu uživatelů, tak abych mohla vše správně nastavit.
    předem díky za odpověď!
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: je nejaky emulator WP8, co mi pobezi pod linuxem? ;-D
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    1) nahlásit chybu dole nejde
    2) na Windows Phone 8 a jeho IE nefunguje vyhledávání (dřív to chodilo - i na starší verzi WP7.5)
    mam premiovku, zadám vyhledávanej výraz nahoře a "enter" na klávesnici na mobilu - na WP8 se jen reloadne stránka a na WP7.5 to na enter vůbec nereaguje
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ja v opere taky :)
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: tohle asi funguje jen nekde, treba ja to ted mam v chrome vsechno stejnou barvou.
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    Ja mluvim o nabidce (rolovaci menu) [aktivni_pratele]/[aktivni_vsichni]. Je to nahore (ja to mam vpravo nahore).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    O cem to mluvite, ja Lide - Aktivni vidim jako jednu velkou zelenou obrazovku se seznamem :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    TENCOKACISTROMY: mmh v tom případě mi to funguje až teď :P
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NICK_SLAUGHTER: jo, par let novy :)
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    koukám nová vychytávka v zobrazování aktivních uživatelů, odstínem textu rozdělený čas aktivity:)
    NYX
    NYX --- ---
    NICK_SLAUGHTER: tak ja nevim, myslel jsem, ze je problem v tom, ze nejak umre (mozna docasne) spojeni po odeslani zpravy, ale to tak nevypada, tak uz moc nevim, co s tim muze byt. pokud nekdo vysleduje system v tom, kdy prestanou ty chatove zpravy chodit, tak dejte vedet.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    NYX: taky ve skinu cobra dřív ty okna nebyly plovoucí a teď už ano
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam