• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SATAN
    SATAN --- ---
    NYX: test
    NYX
    NYX --- ---
    tak fakt nemizi asi vubec, hodte to prosim do kudlanky, mrknu na to.

    jsem nedavno upgradoval jquery a cekal jsem, ze se nejake veci rozbiji, tak tohle bude asi jedna z nich :)
    NYX
    NYX --- ---
    kouknete kdyztak, jestli nevisi nejaky js error v konzoli.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Me se to deje nahodne min. nekolik posledni dni :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ADMIX: Zrovna dnes se mi toto stalo i nve Firefoxu 18.0.1 na Windows, z jednoho mého případu jsem ale nedovolil usoudit pravidelnost.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nekdy v posledni dobe se mi deje to, ze mi vyskoci notifikace (nekdo opluskoval muj post), ktera pak ale nezmizi, i kdyz na strance normalne vyvijim aktivitu (klikam, scrolluju, pisu post apod.)

    opera 12.02 linux
    NYX
    NYX --- ---
    DLOUHA_POTVORA: nastavit tam asi nic nejde, ale mam v planu tam to zobrazeni nejak prekopat, takze pokud te napada vic veci, ktere by to chtelo udelat jinak, klidne rikej.

    si rikam, ze tech par nabizenych udalosti je k nicemu, ze uz by byl uzitecnejsi spis nejaky kalendar (aspon na nasledujicich par dnu), ale nevim, jestli i ty sledovane davat do nej nejakou vyraznejsi barvou apod, nebo je nechat separatne jako ted.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    Ahoj, podle filtru jsem nenašla, že by se to tady už řešilo, tak se ptám: zajímalo by mě, jestli se dá nastavit, aby se mi přímo na úvodní stránce u sledovaných událostí zobrazovalo datum a pokud to nejde, jestli by se to nedalo zvážit jako upgrade - kolikrát zapomenu na nějakou akci a vzpomenu si až když mi v ten den napíše Tori:)
    Dík za odpověď
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: mam report, ze nejak blbne hlasovani pres api, ale nevim, jestli pri zobrazovani nebo pri ukladani. tak je mozne, ze to spolu nejak souvisi.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    jen doplnim, ze obrazky prilozene primo na nyx se smazou automaticky do 24 hodin po smazani prispevku, ke kteremu byly prilozeny
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NICK_SLAUGHTER:
    Krátká odpověď: ne.

    Dlouhá odpověď:
    Na webové stránce lze odkazovat na obrázky, které se nachází na úplně jiném serveru. Pokud někdo hodí link na obrázek, například na aktualne.cz , tak tím ten obrázek nijak nevkládá do nyxu - tady je pořád jen informace "a obrázek je na serveru img.aktualne.cz, stahni si ho tam." Pokud ovšem ten druhý server obrázek přestane servírovat, přestane fungovat i odkaz na něj. Tento princip se neliší pro "vložené" nebo "odkazované" obrázky; a nyx zálohy souborů odkazovaných na jiné servery nedělá.

    Jinými slovy, jestli bude ten obrázek, co se na něj odkazuje v záloze, fungovat za dva roky, je zcela mimo vliv nyxu.
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    obrázky/linky na ně, se nearchivuji?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NECROMAN: ono se to obecne nejak zrychlilo (zpomalilo?), protoze posledni dobou - v radu mesicu - po odeslani vlastniho prispevku ho chvilku vidim, jako novy..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nevim zda bug, nebod feature, ale kdyz odesilam prispevek a omylem kliknu dvakrat rychle po sobe, tak je prispevek pridan dvakrat. Mozna by to chtelo pri prvnim kliku zablokovat bud button, nebo mit u kazdeho form pole unique id a neukladat dva prispevky se stejnym id.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: bohuzel je uz smazanej (tedy bohuzel pro tento ucel), bylo to v hnusnejch a sprostejch vtipech. ID si nepamatuju..
    a prohlizec SRWare Iron (chromium).
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ditto. Chromium.
    JACOB
    JACOB --- ---
    Taktez se mi to obcas deje, prispevek uz ale take nemam. Nicmene jsem to nepovazoval za dulezity
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HAWLIS: Tohle se mi taky jednou stalo, v opere, ale uz nevim u kteryho prispevku (je to par tydnu)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: tak posli u jakeho prispevku taky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam